LG G2 Nasıl Formatlanır? LG G2 Format Atma Bilgileri

LG G2 nasıl format atılırBu yazımızda, LG G2 kullanıcıları için, LG G2 nasıl format atılır, ve LG G2 nasıl formatlanır şeklindeki soruların yanıtları arasında yer alan LG G2 format atma bilgilerini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Siz de LG G2 nasıl format atılır, ya da LG G2 nasıl formatlanır diyorsanız, hiç zaman kaybetmeden sizlere LG G2 format atma bilgilerimizi aktarmaya başlayalım:

LG G2 format atma gereğini size, virüsler; ya da cihazınızın kasılması gibi nedenler hissettirebilir. Bu gibi bir durumda, LG G2 nasıl format atılır, ya da LG G2 nasıl formatlanır sorusunun yanıtını vermeden önce, dosyalarınızı yedeklemeniz gerektiği uyarısını yapmak isteriz.
İlk olarak LG G2 cihazınızı kapatmanız gerekmektedir. Cihazın arkasında yer alan Ses azaltma tuşu ile Power tuşuna aynı anda basmanız gerekmektedir. Bu arada telefonunuzun ekranından LG logosu geçecek, sonrasında ise Factory Hard Reset yazısı gelecektir. Artık tuşları bırakabilirsiniz. Power tuşuna bastığınızda, LG G2 format atma işlemini onaylamış olacaksınız.
Ayarlar kısmından LG G2 nasıl formatlanır diyorsanız da şu sıralamayı takip etmeniz gerekmektedir: Menü’den Ayarlar’a, buradan da Yedekle & Sıfırla’ya ulaşın. Ardından da Fabrika Verilerine Sıfırla’ya tıklayın.
Bu onay işlemlerinin sonrasında zaten cihazınız format işlemini kendisi gerçekleştirecektir.

Bir önceki yazımız olan iPhone 5S Parmak İzi Hakkında Bilmek İstedikleriniz başlıklı makalemizde iPhone 5S, iPhone 5S parmak izi ve iPhone 5S parmak izi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

“LG G2 Nasıl Formatlanır? LG G2 Format Atma Bilgileri” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.