LG G2 Nasıl Modem Olarak Kullanılır? LG G2 Modem Olarak Kullanma

LG G2 modem olarak kullanmaBu yazımızda sizlere, LG G2 modem olarak kullanma bilgilerini aktararak, LG G2 nasıl modem olarak kullanılır sorusunun yanıtlarını vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Siz de bir LG G2 kullanıcısı iseniz, ve LG G2 modem olarak kullanma hakkında bilgi sahibi olmak istiyor, ve LG G2 nasıl modem olarak kullanılır sorusunun yanıtını almak istiyorsanız, hemen sizler için bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

LG G2 nasıl modem olarak kullanılır? LG G2 modem olarak kullanma: LG G2 cihazınızın en üst kısmından parmağınızla aşağı doğru inin, ya da Uygulamalar menüsünden Ayarlar’a gidin. Eğer yukarıdan aşağıya doğru inecekseniz Ağlar’a basın, Menü’den ilerleyecekseniz Ayarlar’a gidin, ve İnternet Paylaşımı Ve Ağlar kısmına ulaşın. Buradan, önce Wi-Fi Hotspot, sonra da Wi-Fi Hotspot Bağlantı Noktasını Ayarla kısmına gelin.
Burada, karşıdaki cihazın, sizin adınızı ne olarak görmesini istiyorsanız, isim olarak onu yazın. Güvenlik kısmında ise, herkesin sizin internetinize korumasız olarak bağlanabilmesini istiyorsanız Yok’a basın; ancak şifre koruması istiyorsanız, WPA2 PSK’ya basın. Daha sonra da, insanların sizin internetinizi hangi şifre ile kullanmasını istiyorsanız, şifre kısmına onu yazın. Daha sonra da Kaydet’e tıklayın.
Daha sonra, LG G2 cihazınızda, Wi-Fi Hotspot yanında bulunan kutucupa tıklayarak, internetinizi paylaşıma açın. Daha sonra, internete bağlamak istediğiniz diğer cihazın Wi-Fi’sini açık konuma getirin. Aktif olan Wi-Fi noktalarını tarayın, ve biraz önce LG G2 cihazınızda oluşturmuş olduğunuz ismi bularak seçin. Oluşturduğunuz şifreyi girerek internete bağlanın. Wi-Fi Hotspot ile işiniz bittiğinde kapatın. Aksi halde cihazınızın şarjını kısa sürede bitirecektir.

Bir önceki yazımız olan Apple Kimliği Oluşturma Ve Apple Kimliği Etkinleştirme başlıklı makalemizde Apple Kimliği, Apple Kimliği etkinleştirme ve Apple Kimliği nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.