LG G3’ün Tanıtım Tarihi Belli Oldu

LG G3 ne zaman tanıtılacakBu yazımızda sizlere, LG G3 ne zaman çıkacak, ve LG G3 ne zaman tanıtılacak şeklindeki soruların yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de sabırsızlıkla LG G3’ü bekleyenler arasında yer alıyorsanız, zaman kaybetmeden LG G3 ne zaman çıkacak, ve LG G3 ne zaman tanıtılacak sorularının yanıtlarını gözden geçirmeye başlayalım:

LG G3 ne zaman tanıtılacak, ve LG G3 ne zaman çıkacak diyenler için, LG G3’ün, İstanbul’un da dahil olduğu altı farklı şehirde, 27 Mayıs 2014 – 28 Mayıs 2014 tarihlerinde tanıtılacağını belirtmemiz gerekmektedir. İstanbul haricinde LG G3’ün tanıtımının gerçekleştirileceği diğer şehirler: Seul, Singapur, New York, San Francisco, Londra şeklinde belirtiliyor.
LG G3’ün tanıtımına dair edinilen bilgiler, LG tarafından hazırlanan davetiyeler sayesinde elde edildi. Davetiyelerde, direk LG G3’ün tanıtımının yapılacağı yazmasa da, buna dair önemli ipuçlarının yer aldığını da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Pil Ömrünü Uzatmak İçin Pil Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları başlıklı makalemizde pil ömrünü uzatmak için, pil ömrünü uzatmanın püf noktaları ve pil ömrünü uzatmanın yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.