LG G5 Kullanıcı Yorumları

LG G5 kullanici yorumlariLG G5, günümüzün en beğenileb çift kameralı akıllı telefonları arasında yer alıyor. Bataryasının çıkarılabilir olması dolayısı ile, pek çok mağazada cihazın test ürünleri, bataryası çıkartılmış olarak konumlandırılıyor; satış sorumlularına bunun nedenini sorduğumuzda, pek de hoş olmayan yanıtlarla karşılaşıyoruz: cihazlarına yedek bataryayı bu şekilde temin edenler oluyormuş… Çok da şaşırılacak bir durum değil aslında, içerisinde bulunduğumuz toplumda türlü insanlarla karşılaşabiliyoruz. Peki LG G5 kullanıcı yorumları nasıl? Yazımızın ilerleyen bölümlerinde sizlere LG G5 yorumlarından söz edeceğiz…

LG G5 Kullanıcı Yorumları
LG G5 Yorumları

• Her şeyin öncesinde, kullanıcıların dikkatini çeken ilk detay: LG G5 bataryası… LG G3; ve LG G4 ile sunulan 3.000 mAh büyüklüğündeki batarya, LG G5 ile 2.800 mAh büyüklüğüne düşürüldü. LG G5 kullananların çoğu bu durumdan şikayet ederek, 3.000 mAh’nin yeterli olmamasına karşın, 2.800 mAh’nin çok düşük olduğunu belirtmekte.

• Kamera bakımından beğenilen cihaz, zaten kamerası en iyi akıllı telefonlar arasında da 5. sırayı aldığı için, çok da bu konuda tartışmaya gerek yok. LG G5’in ses açıp kısma tuşu yan tarafta… LG G4’te bu tış arkada, Home tuşunun alt, ve üstünde yer alıyordu. Söz konusu yanda olan tuşlar dolayısı ile, kullanıcılar cihazın Samsung’u andırdığını belirtmekte.

• Tasarım bakımından da LG G5’i beğenen kişi sayısı oldukça az… Bu tasarımın, LG G serisinden farklı olduğunu belirten LG G5 kullananlar, her ne kadar özgün gibi de dursa, bu tasarımın bu cihazda, sadece kaba değil, aynı zamanda da çirkin olduğunu düşünmekteler.

LG G5 yorumlarına bakınca, her ne kadar özellikleri güzel bir cihaz olsa da, bu telefonu almadan önce biraz düşünmek gerektiğini algılayabiliyoruz… Ancak, sizin için önemli olan görüntü değil de, cihazın yaptığı iş ise, yine LG G5 diyebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy On7 (2016) Nasıl Olacak? başlıklı makalemizde Samsung Galaxy On7 (2016), Samsung Galaxy On7 (2016) nasıl olacak ve Samsung Galaxy On7 (2016) özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.