Lg G5 Parmak İzi Nasıl Kaydedilir?

Lg kulanıcıları için son dönemde en sık sorulan sorulardan birisi de Lg g5 parmak izi nasıl kaydedilir olduğunu söyleyebiliriz. Aygıtınızın klidini daha kolay şekilde açmayı kolaylaştıran parmak izi aygıtı hemen her cihazda bulunuyor. Parmak iziniz ile ekran kilidini aktif hale dönüştürerek sizden başka birinin cihazınıza erişmesini önleyebilirdiniz. Son teknoloji cihazları kullanan kişiler için şüphesiz en çok dikkat edilen konulardan birisi de cihazlarına başka birinin erişimini durdurmaktır. Parmak izi uygulamasının aktif olmadığı durumlarda erişimler kolay yoldan gerçekleşebilir. Bu yüzden sizlerde ne yapıp edip ilk öncellikle parmak izi nasıl kaydedilir bilmeniz gerekiyor.

Lg g5 Parmak izi kaydetmek için ise kullanıcıların parmağını güç düğmesine basılı tutarak tekrar tekrar yerleştirmeli ve kaldırmalıdır. Bu sayede cihazınız parmak izini kolay yoldan algılayacak ve parmak izinizi kullanarak da ekran kilidini problem yaşamadan açmış olacaksınız. Bu sayede yalnızca parmak izinizle birlikte ekran kilidiniz açılmış olacak. Eğer ki Lg g5 cihazınıza sahipseniz bu yola başvurarak parmak izi kaydedebilirsiniz.

Lg G5 Cihazlarının Parmak İzi Ayarları Nasıl Kaydediliyor?

Birkaç basit adım sonrasında sizlerde Lg G5 modelinin parmak izini kaydetmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için başvurulması gereken adımları şu şekilde belirtmemiz mümkündür. Buna göre, İlk olarak lg G5 cihazınızın ayarlar bölümüne giriş yapıyoruz. Ayarlar bölümünde ise parmak izi ve güvenlik bölümü yer alıyor. Ardından parmak izleri seçerek parmak izi ekleyin ögesini seçmeni gerekmektedir. Parmak izi ekleyin seçtikten sonra parmak izini, parmağınızı güç düğmesine yerleştirerek sorunsuz bir şekilde kayıt işlemini de yapabilirsiniz. Eğer ki ekran kilidi ayarlanmamış durumda ise o zaman Lg g5 kullanıcıların mutlaka güvenlik kilidini ayarlaması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bluetooth Bağlantısı İle Araç Kiti Üzerinden Arabada Sesli Arama başlıklı makalemizde bluetooth araç kiti nasıl bağlanır ve blurtooth araç kiti kullanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.