LG Optimus 4X HD Android Güncellemesi Hakkında Bilgiler

LG Optimus 4X HDBu yazımız özellikle LG Optimus 4X HD kullanıcılarını ilgilendiriyor. LG Optimus 4X HD Android 4.4 güncellemesi; ya da LG Optimus 4X HD Android güncellemesi bekleyenler, haberimiz sizi biraz üzebilir. Dilerseniz zaman kaybetmeden bilgilerimizi LG Optimus 4X HD kullanıcıları için aktarmaya başlayalım:

LG Optimus 4X HD 2012 yılında LG tarafından tanıtılan önemli akıllı telefonlar arasında yer almakta idi. Kullanıcıları LG Optimus 4X HD Android 4.4 güncellemesi, ve LG Optimus 4X HD Android güncellemesini beklerken, LG’nin Facebook hesabına, LG Optimus 4X HD ile ilgili olarak merak edilen, LG Optimus 4X HD Android 4.4 güncellemesi sorusu soruldu.
LG Optimus 4X HD Android güncellemesi hakkında verilen yanıt ise kesin, ve net oldu. LG Optimus 4X HD Android 4.4 güncellemesi gelmeyecek. Bununla birlikte, bundan böyle, LG Optimus 4X HD Android güncellemesi almayacak cihazlar arasında yer alacak.

Bir önceki yazımız olan HTC One Max Android 4.4 Güncellemesi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde HTC One Max, HTC One Max Android 4.4 güncellemesi ve HTC One Max Android 4.4 güncellemesi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.