LG T315i LG Cep Telefonu Tutkunları İçin Tasarlandı

Cep telefonu geliştiricileri, her geçen gün, bizleri, daha gelişmiş cep telefonları ile tanıştırmaya devam ediyor. Size bu yazımızda tanıtacağımız LG T315i de, geliştirilmiş olan yeni cep telefonlarından bir tanesi. Mobil gezintilerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan LG T315i, sosyal ağlara da daha kolay bağlanmanıza olanak tanıyor.

LG T315i, Wİ-Fİ bağlantısı ile, hızlı bir şekilde, her yerden internete bağlanabilmenize olanak tanırken, SNS özelliği ile de Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlara, daha kolay ve hızlı erişebilmenizi sağlıyor.
LG T315i, LG cep telefonları arasında, Bluetooth özelliğine sahip olan bir LG cep telefonu olması sebebiyle, Bluetooth uyumlu diğer cihazlar ile veri alışverişini rahat bir şekilde gerçekleştirebilmenize olanak sunuyor.
LG cep telefonları arasında yer alan LG T315i, sanal Qwerty klavyeye sahip. Bu özelliği ile LG T315i, mesajlaşmayı sevenler için, oldukça hızlı iletişim kurabilme ve yazı yazabilme olanağını, kullanıcılarına sunuyor. Bununla birlikte, MP3 çaları ile, sevdiğiniz ve telefonunuza yüklediğiniz müzikleri, istediğiniz an özgürce dinleyebilmenizi sağlıyor.
LG T315i, LG cep telefonu tutkunlarına, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle sunuluyor…

Bir önceki yazımız olan Ucuz Akıllı Telefonlar Ancak En İyi Akıllı Telefonlar Burada başlıklı makalemizde en iyi akıllı telefonlar, Nokia X2 ve Nokia X3 Touch and Type hakkında bilgiler verilmektedir.

“LG T315i LG Cep Telefonu Tutkunları İçin Tasarlandı” için 3 yorum

  1. ya bu telefonu alan kimse yok mu ya kimse yorum yapmamış alan varsa memnun mu tavsiye edermi bi yorum yapsında bizde bilgilenelim

  2. Valla ben aldım kibar internette video harici gezinme yok,ama daha ii bir telefon alınabilir.. özellik olarak zayıf radyo yok bluututla bşy gönderirken müzik vs kapatmak zornda kalıyosun ne blm daha iisi alınablir 350 400 aldm bide daha iisni alablrdm..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.