Nokia Çift Hatlı Cep Telefonları Dağıtılmaya Başlandı


Çift hatlı telefonlar, günümüzde oldukça gündemde olan telefonlar; çünkü, çift hatlı telefonlar, kişilerin, bir telefon içerisinde çift hat taşımasını sağlıyor. Bu nedenle de, çift telefon yerine, tek telefonda, çift hat kullanımı olanaklı hale gelmiş oluyor. Ancak genel olarak bir cep telefonu mağazasına gidip, çift hatlı cep telefonu istediğimizde, karşımıza, Trident çift hatlı cep telefonu gibi telefonlar çıkıyor; ve çift hatlı cep telefonlarının Çin malı olduğu söyleniyor. Ancak artık, Nokia çift hatlı cep telefonları ile, Çin malı cep telefonu kullanmak durumunda kalmayacağız. Nokia çift hatlı cep telefonlarının Çin ve Hindistana dağıtımı başlamış durumda.


Nokia çift hatlı cep telefonlarının satışının Haziran ayı sonlarında gerçekleştirileceği belirtilmişti. Ancak, Nokia çift hatlı cep telefonlarının Çin ve Hindistan’a dağıtımları başladı; ve Nokia çift hatlı cep telefonu fiyatı da oldukça uygun, bize ulaşımı elbette ki bu kadar uygun olmayacaktır; ancak, Nokia çift hatlı cep telefonu fiyatı, Çin ve Hindistan’a gönderilirken, sadece ve sadece 45 Euro
Nokia çift hatlı cep telefonlarını, bu denli uygun bir fiyata alabilmek elbette ki güzel olurdu; ancak bizim elimize bu telefonların ne kadarlık bir fiyat ile geçeceğini, zaman içerisinde göreceğiz.
Nokia çift hatlı cep telefonları, Nokia C2 ve Nokia X1-01. Nokia C2, çift hatlı değil de, daha fazla hat kullanan kişilerin dahi işini görebilen bir özelliğe sahip; çünkü, telefonda bulunan çift hat slotundan bir tanesine, dışarıdan erişim şansı bulunuyor. Ayrıca, Nokia çift hatlı cep telefonlarında, hatlar arasında geçiş yapmaya gerek duymadan, çift hattı aynı anda kullanabilmeniz de mümkün hale geliyor.

Konu etiketleri:nokia çift hatlı telefon, nokia çift hatlı telefonlar, çift hatlı klasik cep telefonları, cift hatli nokia, çift hatlı telefon nokia, nokıa çift hat, nokiya c2cift hatli, Wadofone nokıa c2 tarayıcıdan google neden bağlanmıyor?

2 yorum yapılmış »

  • murat demiş ki:

    allah bilir türkiyeye ne zaman gelir

  • Anonim demiş ki:

    gelmiş gelmiş biz bulamadıkkk nette

Yorum yapmak ister misiniz?!