Nokia Lumia İnternet Ayarları Ve Nokia Lumia İnternet Kullanımı İle İlgili Bilgiler

Nokia Lumia internetBu yazımızda sizlere, pek çok arkadaşımızın gereksinim duyduğunu, yorumlarından anladığımız bir konu ile ilgili bilgileri aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Nokia Lumia internet ayarları, ve Nokia Lumia internet kapatma ile birlikte, Nokia Lumia 3G; ve Nokia Lumia Wi-Fi hakkındaki detayları yazımız içerisinde bulabileceksiniz:

İlk olarak belirtmemiz gerekir ki Nokia Lumia internet ayarlarını doğru şekilde yapmanız, sizin, cihazınızda pil tasarrufu yapmanız açısından büyük önem taşımaktadır. Nokia Lumia internet ayarlarını gerçekleştirmek için pil tasarrufu yapmanız adına bizim sizlere önerimiz Wi-Fi kullanımı gerçekleştirmenizden yana olacaktır. Bunun için Nokia Lumia telefonunuzun menüsüne girmeli, ve sonrasında Ayarlar kısmından Wi-Fi’yi açık konuma getirerek ağ araması gerçekleştirmelisiniz. Eğer ki bulunduğunuz ortamda, Wi-Fi ile internete bağlanmanıza olanak tanıyan bir ağ yok ise, yine aynı şekilde menüden Ayarlar’a girmeli; ve buradan Wi-Fi’yi bularak kapalı konuma getirmelisiniz.
Nokia Lumia internet ayarlarında Wi-Fi’ye ulaşamadığınız durumlarda GPRS; veya 3G kullanımı gerçekleştirmeniz gerekecektir. 3G’yi açmak için telefonunuzun menüsüne girmeli, Ayarlar kısmından Mobil Ağ seçeneğine tıklamalısınız. Buradan 3G’yi açmanız olanaklı olacaktır. Ancak pil tasarrufu adına, 3G’nin, işinize yaramayacak olan zamanlarda kapalı kalması gerektiğini de belirtmeliyiz. Bunun için yapmanız gereken, yine telefonunuzun menüsüne girmek, ve buradan Ayarlar’ı bulup, Mobil Ağ’a girerek 3G’yi kapatmak olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Telefonda Ekran Çözünürlüğü İle İlgili Bilmeniz Gerekenler Ve Full HD Telefonların Dezavantajları başlıklı makalemizde Full HD telefonlar, telefonda ekran çözünürlüğü ve yüksek çözünürlük hakkında bilgiler verilmektedir.

“Nokia Lumia İnternet Ayarları Ve Nokia Lumia İnternet Kullanımı İle İlgili Bilgiler” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.