Nokia Model Telefonlarda Ses Yükseltme İle İlgili Detaylar

Nokia telefonlarda ses yükseltmeBu yazımızda sizlere, Nokia telefonlarda ses yükseltme ile ilgili detaylı bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Nokia model telefonlarda ses yükseltme şifresi olarak da belirtilebilecek olan farklı bir kaç alternatifi yazımız içerisinde bulabileceğiniz gibi, Nokia telefonlarda ses yükseltme şifresi uygulamanız sonrasında bataryanın kullanımı ile ilgili bir takım problemler yaşayabileceğinizi de unutmamanız gerekmektedir.

Nokia telefonlarda ses yükseltme için ilk olarak şu kodu sizlerle paylaşmak istiyoruz: *3370# Bu kodu boş ekranda tuşlamanızın sonrasında arama tuşuna basmanız gerekmektedir. Diyelim ki Nokia model telefonlarda ses yükseltmeyi bu şekilde gerçekleştirdiniz, ve ses netliğini arttırdınız, ancak batarya tüketiminin çok olduğuna kanaat getirdiniz, şu kodu, yine boş ekranda girerek arama tuşuna basıp Nokia telefonlarda ses yükseltme şifresini kapatabiliyorsunuz; işte o şifre: #3370#…
Nokia model telefonlarda ses yükseltmenin bir diğer yöntemini de şu şekilde belirtebiliriz: İlk olarak telefonunuzun menüsüne girin, sonrasında ise Medya’dan Ekolayzer kısmına tıklayın. Burada karşınıza çıkan ayarların her birinde, seçeneklere göz atmanız gerekmektedir. Seçeneklerde düzenle kısmına gelerek, karşınıza çıkan her bir seviyeyi en sona almalı, sonrasında ise kaydedeceğiniz ayarları uygulamalısınız.
Nokia model telefonlarda ses yükseltmek için kullanılabilecek bir diğer yöntemi ise şu şekilde aktarmamız gerekmektedir: İlk olarak telefonu boş ekrana almalı, sonrasında ise şunları bir numara yazar gibi yazmalısınız: *#8999*8378# Bunun sonrasında, ya karşınıza kendiliğinden bir menü açılacak, ya da sizin arama tuşuna basmanız gerekecek. Karşınıza sonuç itibari ile bir menü gelecek. 1 H/W Test —– Audio Settings Sonra MP3 spk kısmındaki Ear Grin olan değeri 13 olarak ayarlayın. Nokia telefonlarda ses yükseltmeyi gerçekleştirirken, 13’ün üzerinde değer kullanımını gerçekleştirmemenizi önermekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Telefonun Dokunmatiği Bozuldu Telefonun Dokunmatiği Çalışmıyor Ne Yapabilirim? başlıklı makalemizde dokunmatik ekran çalışmıyor, telefonun dokunmatiği bozuldu ve telefonun dokunmatiği çalışmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

“Nokia Model Telefonlarda Ses Yükseltme İle İlgili Detaylar” için 24 yorum

  1. Arkadaşlar bu şifreyi çln malı bi telefonda deneyin bu orjinal tenefonlarda olmuyo ama çin mallarında oluyo deneyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.