Nokia Telefon Modem Olarak Nasıl Kullanılır? Nokia Telefonu Modem Yapmak

Nokia telefonu modem olarak kullanmaBu yazımızda sizlere, Nokia telefonu modem olarak kullanma, ve Nokia telefonu modem yapmak ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Genellikle içerisinde Windows Phone işletim sistemi yüklü olarak gelen Nokia telefonu modem yapmak oldukça kolaydır. Bu sayede, Wi-Fi bağlantısı bulunan tablet bilgisayarınızı, dizüstü bilgisayarınızı, ya da bir başka telefonunuzu internete bağlayabilirsiniz. Peki Nokia telefon modem olarak nasıl kullanılır?

Nokia telefon modem olarak nasıl kullanılır? Nokia telefonu modem olarak kullanma, ve Nokia telefonu modem yapmak için ilk olarak telefonun menüsüne girmeli, sonrasında da Ayarlar kısmına gelmelisiniz. Buradan İnternet Paylaşımı kısmına ulaşmanız gerekmektedir. Daha sonra ise, kapalı olan internet paylaşımını açmanız gerekecektir. Sonrasında alt kısımda Kurulum için bir alan oluşacak, buraya ilk olarak, Nokia telefonu modem yapmak için, diğer cihazdan Wi-Fi taraması yapıldığında görülecek isim yazılmalıdır. Sonrasında da, diğer kişilerin sizin Wi-Fi’nize bağlanmaması için bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Ardından bu bilgileri kaydedebilirsiniz.
Bu işlemleri gerçekleştirmenizin sonrasında, istediğiniz cihazdan Wi-Fi taraması yaparak, Nokia telefonu modem olarak kullanmayı gerçekleştirebilirsiniz. İşiniz bittiğinde İnternet Paylaşımını kapatmanız, pilden tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Samsung S5620 Wap Ayarları İle İlgili Bilgiler başlıklı makalemizde Samsung S5620, samsung s5620 monte ve Samsung S5620 wap ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.