Asus Fonepad 7 Özellikleri Ve Asus Fonepad 7 İncelemesi

Bu yazımızda sizlere Asus Fonepad 7 hakkında bilgiler aktararak, Asus Fonepad 7 nasıl sorusunun yanıtı olan Asus Fonepad 7 özelliklerinden söz edip, Asus Fonepad 7 incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Asus Fonepad 7 hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, zaman kaybetmeden Asus Fonepad 7 sorusunun yanıtları arasında yer alan Asus Fonepad 7 özellikleri, ve Asus Fonepad 7 incelemesinden söz etmeye başlayalım:

Opsiyonel olarak çift SIM kart ile kullanılabilen Asus Fonepad 7’nin inceliği 10.7 milimetre, ağırlığı ise 290 gramdır. Kapasitif dokunmatik ekranda 16M renk desteği sunan Asus Fonepad 7 özellikleri arasında yer alan ekran çözünürlüğü 600 x 1024 piklsel, ekran boyutu ise adından da anlaşılacağı gibi 7 inçtir. Buna göre cihazın ppi değeri 170 olarak belirlenmektedir. 4 GB, ve 8 GB dahili hafıza alternatiflerine sahip olan Asus Fonepad 7 özelliklerine göre, MicroSD kart ile bu hafıza 64 GB daha da arttırılabilmektedir. 1 GB RAM de Asus Fonepad 7 özellikleri arasında yer almaktadır.
Asus Fonepad 7 incelemesine bakıldığında, cihazın bağlantı alternatifleri: GPRS, EDGE, 42Mbps veri akışı, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth 4.0, USB, MicroUSB 2.0 olarak belirtilmektedir. 2 MegaPiksel otomatik odaklanmalı dahili kamerası bulunan Asus Fonepad 7 ile görüntülü konuşma yapmak isteyenler için 0.3 MegaPiksel ön kameranın da cihaz üzerinde yer aldığını belirtmemiz gerekmektedir. Android 4.3 işletim sistemi ile gelen Asus Fonepad 7 özellikleri arasında yer alan İntel Atom Z2520 çift çekirdekli 1.2 GHz işlemciden de söz etmeyi unutmamalıyız. İçerisinde Li-Po batarya bulunacak olan Asus Fonepad 7 incelemesine göre, 619 saat bekleme süresine sahip olan Asus Fonepad 7 ile 30 saat görüşme gerçekleştirilebilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.