Hafızası Geniş Telefonlar Arasında Yer Alan Meizu MX3

Meizu MX3Bu yazımızda sizlere Meizu MX3 ile ilgili bilgilerden söz ederek Meizu MX3 özellikleri, ve Meizu MX3 incelemesi hakkındaki detaylardan bahsedeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de hafızası geniş telefonlar arasında yer alan Meizu MX3 ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, gelin Meizu MX3 hakkındaki detayları birlikte gözden geçirelim:

Micro SIM ile çalışan Meizu MX3 9.1 milimetre inceliğinde; ve 143 gram ağırlığındadır. Kapasitif dokunmatik ekranı bulunan Meizu MX3 özellikleri arasında 16M renk desteği yer almaktadır. 1080 x 1800 piksel ekran çözünürlüğü sunan Meizu MX3 özellikleri arasında yer alan ekran boyutu 5.1 inçtir. Meizu MX3 incelemesine bakıldığında, Meizu MX3 ile 412 ppi ekran çözünürlüğü sunulduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Meizu MX3 için sunulan dört farklı hafıza seçeneği bulunmaktadır, bunlar, 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB olarak sıralanmaktadır. Ancak hafızası geniş telefonlar arasında yer alan Meizu MX3 içerisinde MicroSD kart kullanımının olanaklı bulunmadığını da belirtmemiz gerekmektedir. Meizu MX3 özellikleri arasında 2 GB RAM de yer almaktadır. EDGE, GPRS, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0, NFC, USB, MicroUSB 2.0… gibi bağlantı seçeneklerine sahip olan Meizu MX3 özellikleri arasında 8 MegaPiksel otomatik odaklanma, ve LED aydınlatma özellikli dahili kameradan da söz etmemiz gerekmektedir. Görüntülü konuşma için hazırlanmış olan ön kamera ise 2 MegaPiksel çözünürlüğündedir.
Meizu MX3 incelemesinde, cihaz içerisinde Android 4.2 işletim sisteminin yer aldığı belirlenmiştir. Exynos 5410 dört çekirdekli 1.6 GHz Cortex A15 işlemciye sahip olan Meizu MX3 içerisinde dört çekirdekli 1.2 GHz Cortex A7 işlemci de yer almaktadır. Graik işlemcinin ise PowerVR SGX 544MP3 olduğunu belirtmeliyiz.
Meizu MX3 özellikleri arasında Li-Po 2400 mAh gücünde pil de yer almaktadır. Meizu MX3 incelemesine göre bu pil ile 429 saate kadar bekleme, 14 saate kadar konuşma yapılabilmekte, ve 40 saat müzik dinlenebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Avea iPhone 5s Kampanyası Ve iPhone 5s Fiyatı Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde Avea iPhone 5s kampanyası, iPhone 5S ve iPhone 5S fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.