Huawei Ascend Mate2 4 GB Ve Huawei Ascend Mate2 Özellikleri

Huawei Ascend Mate2Bu yazımızda sizlere Huawei Ascend Mate2 ile ilgili bilgilerden söz ederek, Huawei Ascend Mate2 4 GB hakkındaki detayların aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Huawei Ascend Mate2 nasıl diyor, ve Huawei Ascend Mate2 özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden Huawei Ascend Mate2 4 GB hakkındaki bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

9.5 milimetre inceliğinde olan Huawei Ascend Mate2’nin ağırlığı 202 gram. IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranı bulunan Huawei Ascend Mate2 özellikleri arasında 16M renkli ekran desteği, 720 x 1280 piksel ekran çözünürlüğü; ve 6.1 inç ekranından söz etmemiz gerekiyor. Ekran çözünürlüğü, ve ekran boyutuna göre, Huawei Ascend Mate2 4 GB’ın ppi değeri ise 241 olarak belirtiliyor. 16 GB dahili hafızası bulunan Huawei Ascend Mate2 üzerinde bulunan MicroSD kart slotu sayesinde, hafızanın 64 GB daha genişletilmesi mümkün iken, Huawei Ascend Mate2 içerisinde 2 GB RAM’in yer aldığını da belirtmeyi unutmamamız gerekiyor.
GPRS, EDGE, 42.2 Mbps bağlantı hızı, Wi-Fi, DLNA, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0, USB, MicroUSB 2.0… gibi farklı bağlantı alternatiflerine sahip olan Huawei Ascend Mate2 özellikleri arasında 13 MegaPiksel otomatik odaklanma, ve LED aydınlatmalı dahili kamera ile, görüntülü konuşma için 5 MegaPiksel ön kameranın yer aldığını da hemen belirtelim. Android 4.3 işletim sistemi ile gelen Huawei Ascend Mate2 içerisinde Qualcomm Snapdragon 400 dört çekirdekli 1.6 GHz Cortex A7 işlemci, ve Adreno 305 grafik işlemci ile birlikte, Li-İon 4050 mAh gücünde pil, ve Stereo FM radio da yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Avea iPhone 5s Kampanyası Ve iPhone 5s Fiyatı Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde Avea iPhone 5s kampanyası, iPhone 5S ve iPhone 5S fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.