LG G Pro 2 Özellikleri Ve LG G Pro 2 İncelemesi

LG G Pro 2Bu yazımızda sizlere LG G Pro 2 ile ilgili bilgilerden söz ederek LG G Pro 2 özelliklerini anlatacağımızı, ve LG G Pro 2 incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer sizin de LG G Pro 2 ile ilgili merak ettikleriniz varsa, hiç zaman kaybetmeden LG G Pro 2 özelliklerini gözden geçirmeye başlayalım, ve LG G Pro 2 incelemesini gerçekleştirelim…

Micro SIM ile çalışan LG G Pro 2’nin inceliği 8.3 milimetre, ağırlığı ise 172 gramdır. True Full HD IPS Plus LCD kapasitif dokunmatik ekrana sahip, 16M renk desteği veren LG G Pro 2 özellikleri arasında Full HD ekran çözünürlüğü, ve 5.9 inç ekran boyutu da yer almaktadır. LG G Pro 2 incelemesine göre, belirtilen bu değerlere bakılarak, LG G Pro 2’nin ppi değeri 373 olarak görülmektedir.
İki farklı dahili hafıza alternatifi bulunan LG G Pro 2 için tercihiniz 16 GB, ya da 32 GB olabilir. Bununla birlikte, MicroSD kart kullanımı gerçekleştirerek bu hafızayı, 64 GB’a kadar daha arttırabilirsiniz. 3 GB RAM’e sahip olan LG G Pro 2 özellikleri arasında yer alan bağlantı seçenekleri ise şu şekildedir: GPRS, EDGE, 42.2 Mbps veri akışı, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot, Dual-Band, DLNA, Bluetooth 4.0, NFC, İnfrared Port, USB, MicroUSB 2.0…
13 MegaPiksel otomatik odaklanma, ve LED aydınlatmalı dahili kamerası bulunan LG G Pro 2 özellikleri arasında yer alan görüntülü konuşma için kullanılan ön kameranın çözünürlüğü 2.1 MegaPikseldir. Android 4.4.2 işletim sistemine sahip olan LG G Pro 2 özellikleri arasında yer alan işlemci Qualcomm Snapdragon 400 dört çekirdekli 2.26 GHz Krait 400 iken, grafik işlemci ise Adreno 330 olarak belirtilmektedir. Stereo FM Radio özelliğine sahip bulunan LG G Pro 2 özellikleri arasında Li-İon 3200 mAh gücünde pil de yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Avea iPhone 5s Kampanyası Ve iPhone 5s Fiyatı Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde Avea iPhone 5s kampanyası, iPhone 5S ve iPhone 5S fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.