LG G Pro 2 Ve LG G Pro 2 Özellikleri

LG G Pro 2Bu yazımızda sizlere LG G Pro 2 ile ilgili bilgilerden söz ederek LG G Pro 2 özelliklerini aktaracağımızı, ve LG G Pro 2 incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Siz de LG G Pro 2 hakkında bilgi edinerek LG G Pro 2 özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden LG G Pro 2 incelemesi ile birlikte, bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Micro SIM ile çalışacak olan LG G Pro 2’nin 8.3 milimetre inceliği; ve 172 gram ağırlığı bulunmakta. True Full HD IPS Plus LCD kapasitif dokunmatik ekranı bulunan LG G Pro 2 özellikleri arasında 16M renkli ekran desteği, Full HD ekran çözünürlüğü, 5.9 inç ekran boyutu yer alıyor, ve LG G Pro 2 incelemesine göre, cihazın ppi değeri 373 olarak aktarılıyor. LG Optimus Ul arayüzü ile gelen LG G Pro 2 özellikleri arasında 16 GB, ve 32 GB dahili hafıza seçeneklerinden söz etmek gerekiyor, ve MicroSD kart kullanımı ile bu hafıza 64 GB daha arttırılabiliyor. 3 GB RAM ile gelen LG G Pro 2 özellikleri arasında GPRS, EDGE, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot, DLNA, 42.2 Mbps veri akışı, Bluetooth 4.0, NFC, İnfrared Port, USB, MicroUSB 2.0 gibi gelişmiş bağlantı seçeneklerinden de söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir.
13 MegaPiksel dahili, otomatik odaklanma; ve LED aydınlatmalı kamerası bulunan LG G Pro 2 özellikleri arasında, görüntülü konuşma için kullanılan 2.1 MegaPiksel ön kameradan söz etmeyi de unutmamamız gerekiyor. Android 4.4.2 işletim sistemi ile gelen LG G Pro 2 içerisinde, Qualcomm Snapdragon 800 dört çekirdekli 2.26 GHz Krait 400 işlemci, ve Adreno 330 grafik işlemci de yer alıyor. LG G Pro 2 incelemesine göre, cihaz içerisinde yer alan pil ise Li-İon 3200 mAh gücünde…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.