LG G Vista Ve LG G Vista Özellikleri

LG G VistaBu yazımızda sizlere LG G Vista hakkında bilgilerden söz ederek LG G Vista özelliklerini aktarıp, LG G Vista incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de LG G Vista ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden LG G Vista özelliklertini öğrenmeye başlayalım, ve LG G Vista incelemesini gerçekleştirelim…

Micro SIM ile çalışacak olan LG G Vista’nın inceliği 9.1 milimetre; ağırlığı ise 168.1 gram. Kapasitif dokunmatik ekranda 16M renk desteği sunan LG G Vista özellikleri arasında 720 x 1280 piksel ekran çözünürlüğü de yer alıyor. 5.7 inç ekranı bulunan LG G Vista incelemesine göre cihazın ppi değeri 258… Corning Gorilla Glass 3 de cihazın ekran koruması olarak belirtiliyor.
LG G Vista özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 8 GB; MicroSD kart ile bu hafıza 64 GB daha arttırılabiliyor. 1.5 GB RAM de LG G Vista içerisinde yer alıyor. Dual-Band, DLNA, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0, NFC, USB, MicroUSB 2.0… gibi bağlantı alternatifleri bulunan LG G Vista özellikleri arasında 8 MegaPiksel otomatik odaklanma, ve LED aydınlatmalı dahili kamera ile 1.3 MegaPiksel, görüntülü konuşma için kullanılan ön kameradan da söz etmek gerekiyor.
Android 4.4.2 işletim sistemine sahip olan LG G Vista özellikleri arasında dört çekirdekli 1.2 GHz işlemciden de söz etmemiz gerekiyor. Metalik siyah renk ile gelecek olan LG G Vista’nın, Li-İon 3200 mAh gücünde pili bulunuyor. Ve LG G Vista incelemesine göre bu pil ile 514 saat bekleme, 15 saat konuşma yapılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.