Samsung Galaxy Book Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy Book nasil olacakSamsung, MWC 2017 etkinliğinde Samsung Galaxy Book’un duyurusunu gerçekleştirdi. Hem telefon, hem de tablet olarak kullanılacak olan, Windows 10 işletim sistemi ile çalışacak Samsung Galaxy Book özelliklerine baktığımızda, cihazın 10 inç ve 12 inç olan iki farklı modeli ile karşılaşıyoruz. Bu modellerin tasarımları birbiri ile benzer; ancak donanımsal olarak farklı kullanıcı kitlelerine hitap etmekteler. Peki Samsung Galaxy Book nasıl olacak? İsterseniz biraz Samsung Galaxy Book özelliklerini gözden geçirelim…

Samsung Galaxy Book Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy Book’un 10 inç olan modeli İntel Core m3 işlemci ile gelecek. 12 inç olan modelde ise Kaby Lake teknolojisi ile hazırlanmış, yeni nesil İntel Core İ5 işlemci yer alacak. 10.6 inç ekrana sahip olacak olan cihazın Full HD ekran çözünürlüğü bulunacak iken, 12 inç olan cihazda 3:2 oranında, 1440 x 2160 piksel ekran çözünürlüğü kullanılacak. Bu cihazda tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilmeniz mümkün hale getirilecek.

LG G6 Fiyatı

S-Pen kalemi ile gelecek olan cihaz içerisinde, tercihe bağlı olarak iki farklı RAM ve SSD dahili depolama alanı bulunacak. RAM seçenekleri 4 GB ve 8 GB olarak belirtilirken, dahili depolama seçenekleri de 128 GB ve 256 GB olarak sunulacak. Bunun yanında, cihazlarda MicroSD kart kullanımı da söz konusu olabilecek… 12 inç olan Samsung Galaxy Book özellikleri arasında hücresel bağlantı opsiyonu da yer alacak. Ve bu sayede, bu cihaz ile, sürekli internete bağlı kalınabilecek.

Bir önceki yazımız olan Avea iPhone 5s Kampanyası Ve iPhone 5s Fiyatı Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde Avea iPhone 5s kampanyası, iPhone 5S ve iPhone 5S fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.