Samsung Galaxy Mega 2 Ve Samsung Galaxy Mega 2 Özellikleri

Samsung Galaxy Mega 2Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Mega 2 hakkında bilgiler aktarmaya çalışarak Samsung Galaxy Mega 2 özelliklerinden söz edip Samsung Galaxy Mega 2 incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Samsung Galaxy Mega 2 hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız zaman kaybetmeden Samsung Galaxy Mega 2 özelliklerine bakalım, ve Samsung Galaxy Mega 2 incelemesini gözden geçirelim…

Micro SIM ile çalışacak olan Samsung Galaxy Mega 2, TFT kapasitif dokunmatik ekranda 16M renk desteği sunacak. 6 inç boyutundaki ekranın çözünürlüğü HD kalitesinde olacak, ve Samsung Galaxy Mega 2 incelemesine göre cihazın ppi değeri 245 şeklinde bizlere ulaşacak.
Samsung Galaxy Mega 2 özellikleri arasında yer alacak olan dahili hafıza 16 GB olacak iken, MicroSD kart ile bu değer 64 GB daha arttırılabilecek. Bunun yanında, 1.5 GB RAM de Samsung Galaxy Mega 2 içerisinde yer alacak. GPRS, EDGE, 42 Mbps bağlantı hızı, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth 4.0, NFC, USB, MicroUSB 2.0 DLNA, Dual-Band… gibi detaylar da Samsung Galaxy Mega 2’nin bağlantı alternatifleri arasında yer alacak.
8 MegaPiksel otomatik odaklanma, ve LED aydınlatması bulunan dahili kameraya sahip olacak olan Samsung Galaxy Mega 2 özellikleri arasında yer alan görüntülü konuşma için kullanılacak olan ön kameranın çözünürlüğü 2.1 MegaPiksel olacak. Android 4.4.3 işletim sistemine sahip olacak olan Samsung Galaxy Mega 2’nin içerisinde dört çekirdekli 1.5 GHz işlemci yer alacak. FM Radio özelliğine de sahip olacak Samsung Galaxy Mega 2 incelemesine göre cihazın içerisinde Li-İon 2800 mAh gücünde pil yer alacak.

Bir önceki yazımız olan Avea iPhone 5s Kampanyası Ve iPhone 5s Fiyatı Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde Avea iPhone 5s kampanyası, iPhone 5S ve iPhone 5S fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.