Samsung Galaxy Note 4 Nasıl Olacak? Samsung Galaxy Note 4 Özellikleri

Samsung Galaxy Note 4Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Note 4 hakkında bilgiler vererek, Samsung Galaxy Note 4 nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Samsung Galaxy Note 4 özelliklerinin belirlenmiş olanlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Samsung Galaxy Note 4 hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden Samsung Galaxy Note 4 nasıl olacak sorusunun yanıtı olan Samsung Galaxy Note 4 özelliklerini gözden geçirmeye başlayalım:

Micro SIM ile çalışacak olan Samsung Galaxy Note 4 S-Pen Stylus özelliği ile birlikte gelecek. Süper AMOLED kapasitif dokunmatik ekranı bulunacak olan Samsung Galaxy Note 4 özellikleri arasında 16M renk desteği ile birlikte, 5.7 inç ekran boyutuna; ve 1440 x 2560 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olacak. Buna göre Samsung Galaxy Note 4 nasıl olacak diyenler için, Samsung Galaxy Note 4’ün ppi değerinin 515 olacağını da belirtmemiz gerekmektedir. Corning Gorilla Glass 3 ise Samsung Galaxy Note 4 özellikleri arasında yer alacak olan ekran detaylarından bir diğeri olarak karşımıza çıkıyor.
Samsung Galaxy Note 4 nasıl olacak diyenler için cihaz hakkındaki bilgilerden söz etmeye devam ederken, Samsung Galaxy Note 4 özellikleri arasında üç farklı dahili hafıza alternatifinden söz etmemiz gerekiyor. 16 GB, 32 GB, 64 GB olmak kaydı ile üç farklı alternatif ile gelecek olan Samsung Galaxy Note 4’ün hafızası, MicroSD kart ile 128 GB’a kadar da artabilecek. 4 GB RAM’e sahip olacak olan Samsung Galaxy Note 4, GPRS, EDGE, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, DLNA, Dual-Band, 42 Mbps veri akışı, Bluetooth 4.0, USB, MicroUSB 3.0, NFC, İnfrared Port… gibi gelişmiş bağlantı alternatiflerine sahip olacak.
Samsung Galaxy Note 4 nasıl olacak diyenler için, cihazın dahili kamerasının 16MegaPiksel olacağını, ve bu kamerada çift LED flaş, otomatik odaklanma… gibi özelliklerin bulunacağını belirtelim. Bununla birlikte, görüntülü konuşma için 2 MegaPiksel ön kameranın bulunacağını da belirtmeyi unutmayalım. Android 4.4.3 işletim sistemine sahip olacak olan Samsung Galaxy Note 4 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise güçlü işlemcisi. Qualcımm Snapdragon 805 Exynos 5433 işlemci ile gelecek olan Samsung Galaxy Note 4’ün bataryası hakkında, henüz elimizde bir bilgi bulunmuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.