Samsung Galaxy Note 6 Edge Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy Note 6 Edge nasıl olacakSamsung Galaxy Note 6 ile birlikte, seriye uzun zamandır dahil etmediği Edge modelini de ortaya çıkartacak gibi görünüyor. Yani, tahminlere göre Samsung Galaxy Note 6 Edge de gelecek, hem de tahminler oldukça kuvvetli; çünkü, Samsung Galaxy Note 6 Edge özelliklerinin nasıl olacağı da açıklanmaya başladı… Peki siz de, Samsung Galaxy Note 6’dan daha güçlü olacak Samsung Galaxy Note 6 Edge nasıl olacak merak ediyor musunuz? Yazımız içerisinde sizlere bunu anlatacağız…

Samsung Galaxy Note 6 Edge Nasıl Olacak?

7.8 milimetre inceliği bulunacak olan Samsung Galaxy Note 6 Edge’nin, tek taraflı kavisli ekranı bulunacak, ve bu ekranın boyutu 5.9 inç, çözünürlüğü ise Quad HD olacak. Ekran özelliği ise Süper AMOLED olarak belirtiliyor.

Exynos 8890; ve Snapdragon 820 işlemcileri bulunacak olan cihazın 64 GB, ve 128 GB olmak üzere iki farklı dahili hafıza alternatifi olacak. Samsung Galaxy Note 6 Edge özellikleri arasında yer alan bir diğer detay da, cihazın 6 GB RAM ile gelecek olması… Bu da Samsung tarafında yine güçlü bir cihazla karşılaşacağımızı bizlere açık şekilde gösteriyor.

12 MegaPiksel dahili, 5 MegaPiksel ise ön kameranın bulunacağı cihazda 3.100 mAh gücünde pil yer alacak. Parmak izi tarayıcı sensözle gelecek olan Samsung Galaxy Note 6 Edge özellikleri arasında yer alan işletim sistemi ise Android 6.1…

Ekranı Gorilla Glass 5 teknolojisi ile kaplanacak olan cihazın arkasında da bu koruma bulunacak, ve dolayısı ile Samsung Galaxy Note 6 Edge çizilmelere karşı daha korunaklı şekliyle elimize ulaşacak. IP68 sertifikası; ve S-Pen kalem de, cihazın hem yazılım, hem de donanımına göre geliştirilmiş şekilde sizlere ulaşacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.