Samsung Galaxy Note Edge Ve Samsung Galaxy Note Edge Özellikleri

Samsung Galaxy Note EdgeBu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Note Edge hakkında bilgilerden söz ederek Samsung Galaxy Note Edge özelliklerini aktaracağımızı; ve Samsung Galaxy Note Edge incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Samsung Galaxy Note Edge hakkında bilgi sahibi olarak Samsung Galaxy Note Edge özelliklerini öğrenmek, ve kendinize göre bir Samsung Galaxy Note Edge incelemesi gerçekleştirmek isterseniz, zaman kaybetmeden sizler için bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım…

Android 4.4 işletim sistemi ile çalışan Samsung Galaxy Note Edge’nin inceliği 8.3 milimetre, ağırlığı ise 174 gram olarak belirtilmektedir. Süper AMOLED 5.6 inç ekrana sahip olan Samsung Galaxy Note Edge özellikleri arasında yer alan ekran çözünürlüğü 1440 x 2560 piksel olarak belirtilmektedir. Samsung Galaxy Note Edge incelemesine göre, bu bilgiler eşliğinde Samsung Galaxy Note Edge’nin ekran ppi değeri 525 olarak aktarılmaktadır.
Samsung Galaxy Note Edge özellikleri arasında yer alan dahili kameranın çözünürlüğü 16MegaPiksel’dir. otomatik odaklanma, ve LED aydınlatma bu kamerada sizlere sunulan özelliklerden bazılarıdır. Görüntülü konuşma için kullanılan ön kameranın çözünürlüğü ise 3.7 inç olarak belirtilmektedir. Qualcomm Snapdragon dört çekirdekli 2.7 GHz işlemciye sahip olan Samsung Galaxy Note Edge özellikleri arasında 3 GB RAM, ve 64 GB dahili hafızadan da söz etmek gerekir. MicroSD kart kullanımı gerçekleştirilerek bu hafızanın 64 GB daha arttırılması olanaklı bulunmaktadır. Samsung Galaxy Note Edge içerisinde 3000 mAh gücünde pil bulunmaktadır. GPRS, EDGE, 42.2 Mbps bağlantı hızı, Bluetooth 4.1, USB, MicroUSB 2.0… gibi detaylar da Samsung Galaxy Note Edge’nin bağlantı alternatifleri arasında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Avea iPhone 5s Kampanyası Ve iPhone 5s Fiyatı Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde Avea iPhone 5s kampanyası, iPhone 5S ve iPhone 5S fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.