Samsung Galaxy W Nasıl Olacak? Samsung Galaxy W Özellikleri

Samsung Galaxy W özellikleriBu yazımızda sizlere Samsung Galaxy W ile ilgili bilgilerden söz ederek, Samsung Galaxy W nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Samsung Galaxy W özelliklerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Samsung Galaxy W ile ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz, zaman kaybetmeden Samsung Galaxy W nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Samsung Galaxy W özelliklerinden söz etmeye başlayalım:

Ekran boyutu 7 inç olacak olan Samsung Galaxy W özellikleri arasında dört çekirdekli 1.2 GHz işlemci yer alacak. Android 4.3 işletim sistemini kullanacak olan Samsung Galaxy W özellikleri arasında yer alacak olan bir diğer detay ise, Samsung Galaxy W’nin sahip olacağı 1.5 GB RAM olacak.
16 GB dahili hafızası bulunacak olan Samsung Galaxy W nasıl olacak diyenler için, cihazın dahili kamerasının 8 MegaPiksel olacağını da belirtelim. Ayrıca cihaz içerisinde 3500 mAh gücünde pil de yer alacak. 720 x 1280 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olacak olan Samsung Galaxy W’nin arka görünümü ise, Samsung Galaxy Note 3’ün görünümüne benziyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.