Sony Xperia C3 Ve Sony Xperia C3 Özellikleri

Sony Xperia C3Bu yazımızda sizlere Sony Xperia C3 ile ilgili bilgilerden söz ederek, Sony Xperia C3 nasıl sorusunun yanıtları arasında yer alan Sony Xperia C3 özelliklerini anlatacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Sony Xperia C3 hakkında bilgi sahibi olarak Sony Xperia C3 nasıl sorusunun yanıtları arasında yer alan Sony Xperia C3 özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım…

7.6 milimetre inceliğinde olan Sony Xperia C3’ün ağırlığı 150 gramdır. Android 4.4 işletim sistemini kullanan cihaz, 5.5 inç ekranda 720 x 1280 piksel ekran çözünürlüğü sunmaktadır. Bu değerlere göre Sony Xperia C3’ün ppi değerinin 267 olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. IPS LCD ekranı bulunan Sony Xperia C3, 16M renk desteği ile gelmektedir.
Sony Xperia C3 özellikleri arasında yer alan otomatik odaklanma, ve LED aydınlatmalı 8 MegaPiksel dahili kamera ile birlikte, görüntülü konuşma için sunulan 5 MegaPiksel ön kameradan da söz etmeyi unutmamalıyız. Qualcomm Snapdragon 400 dört çekirdekli 1.2 GHz Cortex A7 işlemciye sahip olan Sony Xperia C3’ün grafik işlemcisi ise Adreno 305 olarak belirtilmektedir.
1 GB RAM’i bulunan Sony Xperia C3 nasıl diyenler için, 8 GB dahili hafızası bulunan cihazın, MicroSD kart kullanımı ile 32 GB daha fazla hafıza kullanabileceğini de belirtmemiz gerekmektedir. Cihaz içerisinde kullanılan batarya ile 25 saat konuşma, ve 1000 saat beklemenin olanaklı olduğunu, cihazın 42.2 Mbps bağlantı hızı sunduğunu, ve Micro SIM kart ile çalıştığı gibi detayları da belirtmeyi unutmamalıyız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.