Sony Xperia Z Ultra Ve Sony Xperia Z Ultra Özellikleri

Bu yazımızda sizlere Sony Xperia Z Ultra hakkında bilgilerden söz ederek, Sony Xperia Z Ultra özelliklerinden bahsedip, Sony Xperia Z Ultra incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer ki siz de Sony Xperia Z Ultra ile ilgili bilgi edinerek Sony Xperia Z Ultra özelliklerini öğrenmek, ve Sony Xperia Z Ultra incelemesini gerçekleştirmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden detaylarımızın aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım…

MicroSIM ile çalışan Sony Xperia Z Ultra’nın inceliği 6.5 milimetre, ağırlığı ise 212 gramdır. Kapasitif dokunmatik ekranda 16M renk desteği sunan Sony Xperia Z Ultra özellikleri arasında Full HD ekran çözünürlüğü; ve 6.4 inç olan ekranından da söz etmek gerekmektedir. Bu bilgilere göre Sony Xperia Z Ultra incelemesi kapsamında cihazın ppi değerinin 344 olduğunu belirtebiliriz.
Sony Xperia Z Ultra özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 16 GB iken, MicroSD kart kullanımı gerçekleştirilerek bu hafızanın 64 GB daha arttırılabileceğini de belirtmemiz gerekmektedir. 2 GB RAM’in cihaz içerisinde yer alması ile birlikte, GPRS, EDGE, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct, DLNA, Dual-Band, Bluetooth 4.0, NFC, USB, MicroUSB 2.0… gibi bağlantı alternatiflerinin de cihaz içerisinde yer aldığını belirtmeyi unutmamalıyız.
8 MegaPiksel otomatik odaklanmalı dahili kamerası bulunan Sony Xperia Z Ultra’nın, görüntülü konuşma için kullanılan ön kamerasının çözünürlüğü 2 MegaPiksel olarak belirtilmektedir. Android 4.2 işletim sistemi ile gelen Sony Xperia Z Ultra, sonrasında Android 4.4.4 güncellemesini de almış bulunmaktadır. Qualcomm Snapdragon 800 dört çekirdekli 2.2 GHz Krait 400 işlemcisi bulunan Sony Xperia Z Ultra özellikleri arasında yer alan grafik işlemci ise Adreno 330’dur. Stereo FM Radio ile gelen cihazın pili Li-İon 3050 mAh gücündedir. Sony Xperia Z Ultra incelemesine göre bu pil ile 820 saat bekleme, 16 saat konuşma yapılabilir, 120 saat müzik dinlenebilir…

Bir önceki yazımız olan Avea iPhone 5s Kampanyası Ve iPhone 5s Fiyatı Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde Avea iPhone 5s kampanyası, iPhone 5S ve iPhone 5S fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.