ZTE Grand Xmax Ve ZTE Grand Xmax Özellikleri

ZTE Grand XmaxBu yazımızda sizlere ZTE Grand Xmax hakkında bilgilerden söz ederek ZTE Grand Xmax özelliklerini aktarıp, ZTE Grand Xmax incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de ZTE Grand Xmax hakkında bilgi sahibi olarak ZTE Grand Xmax özelliklerini öğrenmek, ve kısaca ZTE Grand Xmax incelemesini gerçekleştirmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden ZTE Grand Xmax nasıl diye bir göz atmaya başlayalım…

SIM kart desteği bulunan ZTE Grand Xmax’ın 7.9 milimetre inceliği, ve 171.8 gram ağırlığının bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. TFT kapasitif dokunmatik ekranı bulunan ZTE Grand Xmax özellikleri arasında yer alan renk desteği 16M, ekran çözünürlüğü ise 720 x 1280 piksel olarak belirtilmektedir. 6 inç ekran boyutu bulunan ZTE Grand Xmax incelemesine göre cihazın ppi değerinin 245 olduğu belirtilmektedir.
8 GB dahili hafızası bulunan cihazın depolama alanı MicroSD kart kullanımı ile 32 GB’a kadar arttırılabilmektedir. 1 GB RAM de cihaz içerisinde yer almaktadır. GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth 4.0, USB, MicroUSB 2.0… gibi bağlantı alternatifleri bulunan ZTE Grand Xmax özellikleri arasında 8 MegaPiksel dahili, otomatik odaklanma, ve LED aydınlatmalı kamera ile birlikte, görüntülü konuşma için kullanılan 1 MegaPiksel ön kameradan da söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir.
Android 4.4.2 işletim sistemi bulunan cihazın Qualcomm Snapdragon 200 dört çekirdekli 1.2 GHz Cortex A7 işlemcisi, ve Adreno 302 grafik işlemcisi vardır. Siyah renk ile gelecek olan ZTE Grand Xmax özellikleri arasında yer alan pil gücü Li-İon 3200 mAh’dir. ZTE Grand Xmax incelemesine göre bu pil ile 860 saat bekleme, 6.30 saat konuşma yapılabilmektedir…

Bir önceki yazımız olan Avea iPhone 5s Kampanyası Ve iPhone 5s Fiyatı Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde Avea iPhone 5s kampanyası, iPhone 5S ve iPhone 5S fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.