Samsung Fabrika Ayarları Nasıl Yapılır?

Samsung fabrika ayarları neredeBu yazımızda sizlere Samsung fabrika ayarları hakkında bilgilerden söz edeceğiz. Samsung fabrika ayarları nerede, ve Samsung fabrika ayarları nasıl yapılır sorularının yanıtlarını yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Eğer telefonunuz yavaşlıyor, zaman zaman donmalar oluyor; ya da arada bir kapanıyorsa, denemeniz gereken ilk şey, fabrika ayarlarına geri dönmektir. O halde gelin Samsung fabrika ayarları ile ilgili bilgileri birlikte gözden geçirelim:

Samsung Fabrika Ayarları Nerede?

Telefon; ya da Tabletinizin Menü’sünden Ayarlar’a gidin. Burada, üst kısımda yer alan Hesaplar’a tıklayın. Oradan Yedekle ve Sıfırla butonuna dokunun. Fabrika Ayarlarına Sıfırla sekmesine buradan ulaşabilirsiniz.

Samsung Fabrika Ayarları Nasıl Yapılır?

İlk olarak, biraz önce anlatmış olduğumuz yolu izleyerek Fabrika Ayarlarına Sıfırla sekmesine ulaşın. Sonrasında da Cihazı Sıfırla butonuna dokunun. Ardından Tümünü Sil, diyerek ilerleyin, ve sonrasında telefon; ya da tabletinizin gerekli ayarları oluşturabilmesi için bir süre bekleyin.

Bu aşamadan sonra telefonunuz ilk aldığınız haline dönecek, sizin ise cihazınızı yeniden kurmanız gerekecektir. Ekrandaki adımları takip edip, kendinize uygun şekilde ayarlayarak İleri butonuna dokunmanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Telefon Isınıp Kapanıyor başlıklı makalemizde telefon ısınıp kapanıyor, telefon ısınıyor ve telefon ısınma sorunu çözümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.