Samsung Galaxy Ace Fiyatı Ve Samsung Galaxy Ace Özellikleri

Cep telefonu, çağın geleneklerine ayak uydurmanıza yardımcı olan bir araç niteliğindedir. Bu nedenle, gerek iş; gerekse sosyal yaşamınız için kaliteli bir cep telefonu almak istersiniz; fakat, kaliteli cep telefonunun önemli bir bütçeye gereksinim duyduğunu da bilirsiniz. Sizi bu ikilemden kurtarmayı hedefleyen Samsung, kalitesi; ve şık tasarımı ile akılları cezbeden Samsung Galaxy Ace’yi, yeni yılda, indirimli bir fiyat ile satışa sunuyor… Samsung Galaxy Ace fiyatı 2012 yılından; yani bugünlerden itibaren 649 TL olarak geçerli olacaktır…

Samsung Galaxy Ace, minimal bir tasarım ile geliştirilmiş olup, Samsung Galaxy Ace’nin teknik özelliklerinin de çok gelişmiş olduğunu söylememiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Ace ile, hem sosyal hayatı; hem de trendleri yakından takip edebilme olanağına sahip olmanın avantajını yaşayabilirsiniz. Samsung Galaxy Ace fiyatı, tüm satış noktalarında 649 TL olarak belirtilmektedir. Samsung Galaxy Ace fiyatını daha uygun bulabileceğiniz yerlerin var olabilme ihtimaline karşın, Samsung Galaxy Ace’yi, tavsiye edilen satış fiyatı ile; ve garanti belgesi kontrolü yaparak almanızı önermekteyiz. Samsung Galaxy Ace fiyatının uygun olduğu yerlerde, telefonunuzun, kaçak olabilme ihtimali bulunmaktadır. Samsung Galaxy Ace fiyatı tavsiye edilen 649 TL’den düşük olan yerlerde, garanti belgesinin hangi firmaya ait olduğunu kontrol etmenizi önemle tavsiye ederiz.
Samsung Galaxy Ace fiyatından bahsettikten sonra, Samsung Galaxy Ace özelliklerinden de söz etmek isteriz… Samsung Galaxy Ace özellikleri arasında ilk sırada, Samsung Galaxy Ace’nin Android işletim sistemine sahip olduğundan bahsetmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Ace özelliklerinden bir diğeri de Samsung Galaxy Ace’nin sahip olduğu 800 MHz işlemcisidir. Samsung Galaxy Ace özelliklerine genel olarak donanımdan baktığımızda, bir cep telefonundan çok daha fazlasını bulabileceğinizi söyleyebiliriz.
Samsung Galaxy Ace özellikleri arasında, 3.5 inçlik ekrandan; ve dokunmatik HVGA özelliklerinden söz etmemiz de gerekmektedir. Bu sayede Samsung Galaxy Ace, gelişmiş multimedya özelliklerini rahat bir şekilde kullanmanıza olanak tanımaktadır. Samsung Galaxy Ace özellikleri arasında, şık ve minimal tasarımdan söz etmeye gerek dahi görülmemektedir; Samsung Galaxy Ace’yi ilk gördüğünüzde ona hayran kalacaksınız.
Samsung Galaxy Ace özellikleri arasında Social Hub özelliğinden de söz etmemiz gerekmektedir. Social Hub özelliği ile, maillerinizi; Facebook ve Twitter hesaplarınızı, rehberinizi, ve mesajlarınızı… Kısacası size ait olan her şeyi, tek bir panel üzerinden kontrol edebilme imkanı sunarak, sizin gelişmiş bir mobil kullanımı pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor…
Samsung Galaxy Ace özellikleri hakkında detaylı bilgiyi, aşağıdaki tabloda da bulabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.