Samsung Galaxy Kampanyası Ve Samsung Kampanya Telefonları

Bu yazımızda sizlere, Samsung kampanya telefonlarından söz etmeye çalışacağız. Çünkü Samsung Galaxy kampanyaları başladı. Bahar indirimi olarak nitelendirilen Samsung kampanya telefonları hakkında bilgi sahibi olacağımız yazımızın içeriği, Samsung Galaxy kampanyaları ile ilgili olacak…

Samsung Galaxy kampanyası kapsamındaki Samsung kampanya telefonları, Samsung Galaxy’nin, tasarım ve Android gücünü birleştirerek bir araya getirdiği bu telefonlar ile elde edilen performansının yaşanmasını olanaklı hale getiriyor. İşte Samsung Galaxy kampanyası dahilinde Samsung kampanya telefonları; ve Samsung Galaxy kaç para diyenlere verilecek yanıtlar:
Samsung Galaxy Ace – 649 TL
Samsung Galaxy Gio – 499 TL
Samsung Galaxy W – 799 TL…
Samsung Galaxy kampanyasındaki Samsung kampanya telefonlarını alanlar, Warner Bros arşivindeki yüzlerce çizgi film, film, ya da diziye de ücretsiz sahip olma şansını elde ediyor. Samsung Galaxy kampanya dahilinde, Samsung kampanya telefonlarına sahip olan Samsung kullanıcıları aynı zamanda, National Geographic zengin içeriklerine sahip olma şansını da elde etmiş oluyor.
Samsung Galaxy kampanyası kapsamında Samsung kampanya telefonları arasında yer alan Samsung Galaxy Ace, Android 2.3 GingerBread işletim sistemi, ve 800 MHz işlemcisi ile, kullanıcısının en etkili aksesuarı halini alacak Samsung Galaxy serisi telefonlardan bir tanesi.
Samsung Galaxy kampanyası kapsamındaki Samsung kampanya telefonlarından bir tanesi de Samsung Galaxy Gio… Samsung S5660 olarak da bilinen Samsung Galaxy Gio, Android 2.3 GingerBread işletim sistemi; ve 800 MHz işlemcisi ile, aynı zamanda da çoklu işlem seçenekleri, ve hızlı web tarayıcısı ile kullanıcısının gözdesi olma yolunda emin adımlar atıyor. Samsung Galaxy Gio, Samsung S5660, Social Hub, SWYPE; ve Google mobil içerik destekleri ile, Samsung Galaxy Gio kullanıcısının eğlenceli vakit geçirmesini sağlarken, bunun yanında, mesaj yazmayı da oldukça kolay ve keyifli bir hale getiriyor.
Samsung Galaxy kampanyası kapsamındaki Samsung kampanya telefonlarından bir diğeri de Samsung Galaxy w… Samsung Galaxy W, 3.7 inç ekranı, ve 41.4 GHz işlemcisi ile oldukça göz dolduran Samsung Galaxy telefonlarından bir tanesi. Samsung Galaxy W’yi, multimedya içeriklerinizde kullanmanın keyfini yaşayacak, doyasıya müzik dinleyecek, sosyal paylaşımlarda bulunacak, ve oyun oynamanın zevkini yaşayabileceksiniz. Samsung Galaxy W’de Social Hub özelliğinin yanısıra, Android 2.3 GingerBread işletim sisteminden de söz edilebilir.

Bir önceki yazımız olan NetDisk Android Uygulaması Hakkında Bilgi başlıklı makalemizde cep telefonu, NetDisk ve NetDisk Android hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.