Samsung Galaxy Mega 6.3 Android 4.2.2 Güncellemesini Aldı

Samsung Galaxy Mega 6.3 Android 4.2.2 güncellemesiBu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy Mega 6.3 kullanıcıları için sunulan Android 4.2.2 güncellemesi hakkında bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Mega 6.3 kullanan pek çok arkadaşımız gibi sizler de Samsung Galaxy Mega 6.3 Android 4.4 güncellemesini bekliyor olabilirsiniz, ancak Samsung Galaxy Mega 6.3 Android 4.2.2 güncellemesi geldi. Dilerseniz detayları gözden geçirmeye başlayalım:

Samsung Galaxy Mega 6.3 Android 4.4 güncellemesini beklerken, geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy Mega 6.3 Android 4.2.2 güncellemesi geldi. Kullanıcılar, bizim okurlarımız da dahil olmak üzere, Samsung Galaxy Mega 6.3 Android 4.2.2 güncellemesi sonrasında cihazlarında bir problem olduğunu düşünmeye başladı, ancak herhangi bir problem bulunmamakla birlikte, Samsung Galaxy Mega 6.3 Android 4.2.2 güncellemesi gelmiş bulunmaktadır.
Yakın zamanda Samsung Galaxy Mega 6.3 Android 4.3 güncellemesinin gelmesi beklenmektedir. Peki Samsung Galaxy Mega 6.3 Android 4.2.2 ile gelen yenilikler neler? Var olan bazı hataların düzeltilmesi Samsung Galaxy Mega 6.3 için gerçekleştirilmiştir. Küçük bir kaç ekleme ile birlikte, Samsung Galaxy Mega 6.3 Android 4.2.2 güncellemesi ile birlikte, cihazda bir performans artışı gözlemlenmiştir. Bunun yanında, Samsung Galaxy Mega 6.3’ün, aldığı Android 4.2.2 güncellemesi ile daha kararlı çalıştığını da belirtmemiz gerekmektedir.
OTA üzerinden güncellemeyi alamamış olanların Kies üzerinden gerçekleştirebilmeleri olanaklıdır.

One thought on “Samsung Galaxy Mega 6.3 Android 4.2.2 Güncellemesini Aldı

  1. bunu bildiğimiz iyi oldu admin valla bende telde bir sıkıntımı var diye düşünmüştüm . bilgi için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.