Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 Güncellemesi Hakkında Bilgiler

Samsung-Galaxy-S3-Android-4.4-güncellemesi-gelecek-miBu yazımızda, Samsung Galaxy Note 2 kullanıcıları için, Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesi hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesini Samsung Galaxy Note 2 cihazınıza yüklemek istiyor, ve Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesi nasıl yapılır diyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım:

Samsung Galaxy Note 2 kullanıcıları, Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesinin gelip gelmeyeceğini oldukça merak ediyorlardı. Merakları bir süre önce, Samsung tarafından giderilmişti. Ve şimdi de sonuca ulaşıldı. Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesi yayınlandı. Peki konu hakkında ne gibi bilgilere sahip olmalıyız?
Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesi nasıl yapılır? Öncelikle belirtmeliyiz ki, güncelleme genel değil, bölgesel şekilde gerçekleştiriliyor, ve OTA üzerinden değil, Kies üzerinden yapılıyor. Bu nedenle, Kies’in son sürümünü bilgisayarınıza Samsung üzerinden indirmenizin sonrasında, Samsung Galaxy Note 2 cihazınızı bilgisayarınıza bağlamalı, ve ardından da Android 4.4 güncellemesinin gelmiş olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesi ile, her şeyin öncesinde Samsung Galaxy Note 2 hızlanacak. Kamera kısa yolu, kilit ekranında görülebilecek. Bildirim çubuğundaki beyaz bildirim simgeleri, kablosuz yazdırma, arayüzün stabil çalışması, performans artışı, Knox, Wallet, NFC mobil ödeme… gibi pek çok detay, Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesi ile birlikte sizlere sunulacak.

Bir önceki yazımız olan Telefonuma Çağrı Gelmiyor Ne Yapmalıyım? başlıklı makalemizde telefonuma arama gelmiyor, telefonuma çağrı gelmiyor ve telefonuma çağrı kabul etmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.