Samsung Galaxy Note 3 Neo Android 4.4.2 Güncellemesi Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy Note 3 Neo Android 4.4.2 updateBu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy Note 3 Neo Android 4.4.2 güncellemesi ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Samsung Galaxy Note 3 Neo Android 4.4.2 güncellemesini bekleyenler arasında yer alıyorsanız, zaman kaybetmeden Samsung Galaxy Note 3 Neo Android 4.4.2 update ile gelen yenilikleri, ve Samsung Galaxy Note 3 Neo Android 4.4.2 güncellemesi nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını sizlerle paylaşmaya başiayalım…

Samsung Galaxy Note 3 Neo, piyasaya Android 4.3 işletim sistemi ile sürüldü, sonrasında ise yeni güncellemeleri alması uzun süreli beklendi. Artık beklenen zaman geldi, ve Hindistan için Samsung Galaxy Note 3 Neo Android 4.4.2 güncellemesi yayınlandı. Peki Samsung Galaxy Note 3 Neo Android 4.4.2 güncellemesi içerisinde neler var?
Öncelikle belirtelim ki Samsung Galaxy Note 3 Neo Android 4.4.2 update büyüklüğü 495 MB. Bu güncellemenin sonrasında cihazın performansının artması ile birlikte, üst bildirim paneli de beyaz bir hal alıyor. Bataryanın performansı güncelleme sonrasında artıyor. Bununla birlikte, bekleme ekranında bulunulurken müziğin çalması durumunda, cihazda tam ekran albüm görünümü oluşuyor. Samsung Galaxy Note 3 Neo ile kablosuz yazdırma da olanaklı hale geliyor.
Samsung Galaxy Note 3 Neo Android 4.4.2 güncellemesi nasıl yapılır? Menü içerisinden Ayarlar, sonrasında da Cihaz Hakkında kısmına girerek, Yazılım güncellemelerine ulaşır, ve Samsung Galaxy Note 3 Neo Android 4.4.2 update ülkemize geldiğinde buradan güncellemenizi aktif hale getirebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan 2014 En İyi Telefonu Hangisi Merak Ediyor Musunuz? başlıklı makalemizde 2014 en iyi telefonu, 2014 en iyi telefonu hangisi ve 2014 en iyi telefonu sıralaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.