Samsung Galaxy Note 7 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy Note 7 ne zaman cikacakSamsung, Galaxy Note 5’in ardından, Note 6’yı çıkartmadan, direkt olarak Samsung Galaxy Note 7 çıkışını gerçekleştirmeye karar verdi. Samsung Galaxy Note 7 özellikleri hakkında sık sık yeni bilgiler elimize ulaşırken, pek çoğumuz da Samsung Galaxy Note 7 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtlarını almayı istiyorduk… Ve artık, merak ettiğimiz tüm sorular, Samsung Galaxy Note 7 ile ilgili, aklımızda netleşmeye başladı… Gelin bilgilerimizi paylaşalım…

Samsung Galaxy Note 7 Özellikleri

Her şeyin öncesinde şunu belirtelim: Samsung Galaxy Note 7, Samsung Galaxy S7’den daha gelişmiş bir donanıma sahip olacak. Ancak, tasarım bakımından, Samsung Galaxy Note 7 ile Samsung Galaxy S7 birbirlerine benzeyecek… Yani, Note serisi kullanıcıları, Samsung Galaxy Note 7 özelliklerinden son derece memnun olacak…

5.8 inç genişliğinde Süper AMOLED ekrana sahip olacak olan cihaz, bu ekranda Quad HD çözünürlük sunacak. Qualcomm Snapdragon 823 işlemci ile gelecek olan cihazın dahili hafızası MicroSD kart kullanımı sayesinde arttırılabilecek. 6 GB RAM ile elimize ulaşacak dev Samsung Galaxy Note 7’nin, 4.000 mAh gücünde bir de pili bulunacak.

Yazılım, ve donanımsal olarak geliştirilmiş S-Pen ile elimize ulaşacak olan Samsung Galaxy Note 7 özellikleri arasında hem parmak izi sensörü, hem de iris tarayıcı bulunmakta. IP68 sertifikası bulunacak olan cihazın aynı zamanda USB Type-C bağlantı desteği ile geleceğini de belirtmeden geçmeyelim.

Samsung Galaxy Note 7 Ne Zaman Çıkacak?

Hem Samsung Galaxy Note 7; hem de Samsung Galaxy Note 7 Edge cihazların tanıtımlarının gerçekleştirileceği Amerika’daki etkinliğin davetiyesine ulaşıldı, ve söz konusu davetiye internet üzerinde yayınlandı. Buna göre 2 Ağustos 2016 Samsung Galaxy Note 7’nin tanıtım tarihi olarak belirtiliyor. Bununla birlikte, cihazın Ağustos ayı ortalarında satışa çıkacağı tahmin ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Uçak Modu Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde uçak modu, uçak modu ne işe yarar ve uçak modu nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.