Samsung Galaxy Pocket Geliyor! İşte Samsung Galaxy Serisinin Yeni Telefonu

Bu yazımızda sizlere, Samsung tarafından geliştirilen yeni bir Galaxy telefonun haberini vereceğiz… Samsung Galaxy Pocket… Samsung Galaxy Pocket ismini duyanlar artık şaşırmıyor, çünkü, Samsung Galaxy ismini duymaya, ve raflarda, Samsung Galaxy ismini görmeye herkes çok alıştı… Malum, Samsung Galaxy telefonların sayısı oldukça fazla… Peki Samsung Galaxy Pocket nasıl bir telefon? İşte Samsung Galaxy Pocket özellikleri:

Samsung Galaxy Pocket özellikleri arasında ilk olarak, Samsung Galaxy Pocket’in ekranından söz etmemiz gerekiyor: Samsung Galaxy Pocket 2.8 inç gibi, küçük denilebilecek bir ekrana sahip. Samsung Galaxy Pocket özellikleri arasında sayabileceğimiz ekran çözünürlüğü ise 240 x 320 piksel… Samsung Galaxy Pocket özellikleri arasında yer alan dahili hafıza ise 3 GB… Eğer Samsung Galaxy Pocket özellikleri arasında yer alan dahili hafıza size küçük geldiyse, MicroSD ile, Samsung Galaxy Pocket’i 32 GB’a kadar yükseltmeniz olanaklar dahilinde…
Samsung Galaxy Pocket özellikleri arasında yer alan bir diğer şey ise, Samsung Galaxy Pocket’in işletim sistemi… Samsung Galaxy Pocket, Android 2.3 Gingerbread işletim sistemini kullanması ile biliniyor. Samsung Galaxy Pocket’in kullanmış olduğu arayüz ise, Samsung TouchWiz… Aynı zamanda Samsung Galaxy Pocket özelliklerinden bir diğerinin de 2 MegaPiksel kamerası olduğunun belirtilmesi gerekmektedir.
Samsung Galaxy Pocket ne zaman diye soranlar için, Samsung Galaxy Pocket çıkış tarihinin hemen olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Peki Samsung Galaxy Pocket ne zaman? Samsung Galaxy Pocket çıkış tarihi, İngiltere için, 2012 yılının son ayları olarak belirtiliyor.
Samsung Galaxy Pocket fiyatına gelince: Samsung Galaxy Pocket fiyatı ile ilgili de, henüz elde net bir bilginin olmadığını belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S 3 Cephesindeki Gelişmeler başlıklı makalemizde Samsung Galaxy S 3, Samsung Galaxy S 3 çıkış tarihi ve Samsung Galaxy S 3 ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

“Samsung Galaxy Pocket Geliyor! İşte Samsung Galaxy Serisinin Yeni Telefonu” için bir yorum

  1. Çok güzel bir telefon. Ace,mini,gio,y,fit gibi cihazlara göre çok daha hızlı. Kasma neredeyse hiç yok ama orjinalini bozmayın bence :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.