Samsung Galaxy S 3 Hakkında Bilgiler Ve Muhtemel Samsung Galaxy S 3 Özellikleri

Herkes Samsung Galaxy S 3 hakkında bilgi almak istiyor. Biz de size bu yazımızda, Samsung Galaxy S 3 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Öncelikle belirtelim ki, Samsung Galaxy S 3 hakkında vereceğimiz bilgilerin tamamı dedikodulardan ibaret, ama, gerçekliği kuvvetle muhtemel olan dedikodular.. İşte Samsung Galaxy S 3 cephesindeki dedikodular:

Samsung Galaxy S 3 hakkında verilen bilgilere bakıldığında, Samsung Galaxy S 3 ekranının 4.8 inç olacağı tahmin ediliyor. Samsung Galaxy S 3 hakkında verilen bir diğer bilgi ise, Samsung Galaxy S 3 ekran çözünürlüğünün en az 1080 HD kalitesinde olmasının beklentisi. Samsung Galaxy S 3 arka yüzü de, diğer Samsung Galaxy modellerinde olduğu gibi plastik değil, porselen olacak yönünde bir takım söylentilerden bahsetmek mümkün…
Samsung Galaxy S 3 özellikleri arasında yer alması beklenen Samsung Galaxy S 3 işlemcisinin de 1.5 GHz Ghz Quad Core Exynos işlemci olması bekleniyor. Samsung Galaxy S 3 özellikleri arasında yer alan bir başka nokta da AMOLED Plus teknolojisinden yararlanılacak olması olarak düşünülüyor. Samsung Galaxy S 3 özellikleri arasında yer alması beklenen bir diğer nokta da MHL-HDMI destekleyen bir microUSB’nin, Samsung Galaxy S 3’te bulunmasının tahmin edilmesi. Samsung Galaxy S 3 hakında bilgiler bununla da sınırlı değil: HDMI çıkışı da tahmin edilenler arasında yer alırken, Samsung Galaxy S 3 özellikleri arasında, Samsung Galaxy S 3’ün ön yüzünde 2 MegaPiksel bir kamera olacağı, ve yine Samsung Galaxy S 3’ün Full HD video çekimleri yapabileceği yönünde söylentiler ortalarda dolaşıyor.
Samsung Galaxy S 3 özellikleri arasında yer alacak bağlantı türleri, GPS, Wİ-Fİ, NFC, bluetooth, HSPA+… olarak sıralanıyor. Samsung Galaxy S 3 hakkında bir diğer bilgi ise, Samsung Galaxy S 3’ün inceliği olacak: 7 Milimetre inceliğinde bir Samsung Galaxy S 3’ün geleceği düşünülüyor…

Bir önceki yazımız olan Galaxy Beam Ve Samsung Galaxy Beam Özellikleri başlıklı makalemizde Galaxy Beam, Samsung Galaxy Beam ve Samsung Galaxy Beam fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.