Samsung GALAXY S Advance Ve Samsung GALAXY S Advance Özellikleri

Bu yazımızda sizlere Samsung GALAXY S Advance hakkında bilgi vereceğiz. Samsung GALAXY S Advance satışa sunuldu, ancak, hayatlarında cep telefonu olmazsa olmaz olan kişiler unutmamalılar ki, Samsung GALAXY S Advance henüz ülkemizde satışta değil. Samsung GALAXY S Advance ne zaman diye soruyorsanız, Samsung GALAXY S Advance ne zaman sorusunun yanıtı ile birlikte, Samsung GALAXY S Advance çıkış tarihi, Samsung GALAXY S Advance özellikleri gibi bilgileri yazımız içerisinde bulacaksınız. Size Samsung GALAXY S Advance’yi anlatacağız…

Samsung GALAXY S Advance performans ve güç olarak pek çok kişinin gündeminde. Ve işte bu etkili telefon Samsung GALAXY S Advance şu anda satışta. Samsung GALAXY S Advance ne zaman derseniz, Samsung GALAXY S Advance çıkış tarihinin, Nisan 2012 olduğunu belirterek, belki de ülkemizdeki Samsung GALAXY S Advance meraklılarına güzel bir müjde veriyoruz.
Samsung GALAXY S Advance hakkında bilgi verirken, Samsung GALAXY S Advance ne zaman, ve Samsung GALAXY S Advance çıkış tarihi sorularının yanıtlarından sonra şunu belirtmeliyiz ki, Samsung GALAXY S Advance özellikleri, Samsung GALAXY S Advance’nin performansı ön planda tutularak hazırlanmıştır. Samsung GALAXY S Advance özelliklerine bakarsak ne demek istediğimizi daha net anlayacaksınız: Samsung GALAXY S Advance özellikleri arasında, 1.0 GHz çift çekirdekli işlemcisinden söz etmek gerekmektedir. Samsung GALAXY S Advance özellikleri arasında HSPA 14.4 Mpbs bağlantısından da söz etmek önemlidir. Samsung GALAXY S Advance’nin bu özellikleri sayesinde, Samsung GALAXY S Advance performansına veriken önem rahat bir şekilde algılanabilmektedir. Samsung GALAXY S Advance özellikleri arasında çoklu görev özelliğinden de söz etmek gerekiyor; Samsung GALAXY S Advance, anında tepki verme yeteneğine sahip bir kullanıcı arayüzüne sahip.
Samsung GALAXY S Advance özellikleri arasında eğimli cam tasarımından da söz etmek gerekiyor, ve bu sayede Samsung GALAXY S Advance ergonomik bir kullanım sunuyor. Samsung GALAXY S Advance özellikleri arasında yer alan ekranın 4 inç, Süper AMOLED ekran olduğunun da belirtilmesi gerekir. Samsung GALAXY S Advance özellikleri arasında sayılacak son unsur ise kamerası: 5 MegaPiksel Samsung GALAXY S Advance ile çekilen tüm resim ve videoların çok canlı olmasını olanaklı hale getiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.