Samsung Galaxy S3 Benzeri Bir Samsung Samsung S Duos Geliyor…

İşte sizlere, Samsung Galaxy S3 benzeri bir telefon daha; ama bu sefer taklit değil, farklı bir markadan da değil, Samsung Galaxy S3 benzeri telefon Samsung’dan geliyor. Samsung S Duos adı ile gelecek olan bu telefon Samsung Galaxy S3’e benziyor; ama performansı omun kadar yeterli değil; Samsung S Duos’un Samsung Galaxy S3’e üstün gelecek bir özelliği var ki o da çift SIM kart kullanımına olanak tanıması.

Aslına bakarsanız, Samsung Galaxy S3 benzeri telefon Samsung S Duos, Samsung Galaxy S3’ten çok daha düşük bir işlemciye sahip, dahili depolama alanı, ve ekranının da küçük olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Pil gücü de düşük olan Samsung S Duos, özellikle çift SIM kart kullanmak isteyenlere yüksek avantaj tanıyor. İsterseniz Samsung S Duos hakkındaki fikirlerimizi yazmak yerine, sizlere Samsung S Duos özelliklerinden söz edelim, ve kararı siz verin…
Samsung S Duos özellikleri arasında yer alan; ve Samsung S Duos için kullanılan işlemci 1 GHz, 4 inç ekranın kullanılmış olduğu Samsung S Duos özelliklerinden bir diğeri de pil gücü: 1500 mAh… Az önce de belirtmiş olduğumuz gibi Samsung S Duos özellikleri arasında yer alan bir diğer şey, çift SIM kart kullanılabiliyor olması. Samsung S Duos özellikleri arasında sayacağımız bir başka şey ise, Android 4.0 işletim sisteminin içerisinde yüklü olması.
Samsung S Duos ile ilgili verebileceğimiz son bilgi ise, Samsung S Duos çıkış tarihinin Eylül 2012 olacağı yönündeki tahmin. Meraklı bekleyiş Samsung S Duos için…

Bir önceki yazımız olan iPhone 4S Sudan Ucuz... İşte İphone 4S İndirimi Ve iPhone 4S Fiyatı başlıklı makalemizde en pahalı iPhone 4S fiyatı, en ucuz iPhone 4S fiyatı ve iPhone 4S hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.