Samsung Galaxy S3 Nasıl Format Atılır? Samsung Galaxy S3 Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına sıfırlamaBu yazımızda sizlere Samsung Galaxy S3 nasıl format atılır sorusunun yanıtları arasında yer alan Samsung Galaxy S3 format atma bilgilerini; ve Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına dönme detaylarını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Samsung Galaxy S3 nasıl format atılır diyorsanız, Samsung Galaxy S3 format atma bilgilerinin aktarımını hemen gerçekleştirmeye, ve Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına döndürme bilgilerini aktarmaya başlayalım:

Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına dönme, ve Samsung Galaxy S3 format atma gereksinimi, Samsung Galaxy S3 cihaza virüs bulaştığında, cihaz yavaşladığında, ya da ayarlar ile ilgili yaşanan problemlerin düzeltilememesi durumunda duyulmaktadır. Samsung Galaxy S3 nasıl format atılır sorusunun yanıtı uygulandığında ise, Samsung Galaxy S3 içerisinde bulunan tüm dosyalar silinir, uygulamalar; ve programlar kaldırılarak cihazınız ilk aldığınız günkü haline döner. Peki Samsung Galaxy S3 nasıl fabrika ayarlarına sıfırlanır, gelin cevabımızı birlikte alalım:
Samsung Galaxy S3 nasıl fabrika ayarlarına döndürülür? İlk yöntem menüden, Ayarlar’a gidilerek uygulanmaktadır. Menü’den Ayarlar’a, sonrasında ise Yedekle Ve Sıfırla’ya gidilir. Fabrika Ayarlarına Sıfırla seçilerek, sonrasında da Cihazı Sıfırla; ve Tümünü Sil sıralaması takip edilir. Ancak cihazı açamayanlar; ya da açsalar da bu menüye ulaşamayanlar için, Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına sıfırlamanın farklı yöntemleri de bulunmaktadır.
Samsung Galaxy S3 format numarası ile de Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına döndürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınıza da hemen bakalım dilerseniz… Samsung Galaxy S3 format numarası: *2767*3855#… Sadece tuşlara ulaşabildiğiniz, Samsung Galaxy S3 menüsüne erişemediğiniz durumlarda, Samsung Galaxy S3 format numarasını tuşlamanız halinde, Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini başlatmış olabiliyorsunuz.
Samsung Galaxy S3 fiziksel tuşları kullanarak Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına sıfırlama: Android 4.3 güncellemesi sonrasında problem yaşayan, ve cihazını açamayan kişiler tarafından, Samsung Galaxy S3 nasıl fabrika ayarlarına sıfırlanır şeklindeki sorulara yanıt olarak Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına döndürme bilgilerini sizlere aktarmak istiyoruz… İlk olarak telefonu kapatıp, sonrasında, iki parmağımız ile aynı anda, sesi yükseltme, ve Home tuşlarına basıyoruz; bu arada cihazımızı açmak için bir de açma tuşuna basmamız gerekiyor. Yani her üç tuşa da basılı halde bekliyorsunuz; ekranda Samsung logosu çıktığında ise, Açma tuşundan elinizi çekiyorsunuz. Android logosunu gördüğünüzde ise, sesi yükseltme, ve Home tuşlarını da artık bırakabilirsiniz. Biraz beklediğinizde, Recovery, yani Kurtarma ekranı karşınıza gelecek. Burada, Sesi Açma; ve Kısma tuşlarını kullanarak Wipe Data/Factory Reset kısmına gelmeli; ve telefonu Açma tuşuna basmalısınız. Ardından Yes’i seçerek, yeniden Açma tuşuna basmalısınız. Yeni gelecek olan ekranda, Reboot System Now seçilerek yeniden Açma tuşuna basılmalı. Sonrasında ise belirli bir süre beklenmelidir. Daha sonra Samsung Galaxy S3 format atma işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

11 thoughts on “Samsung Galaxy S3 Nasıl Format Atılır? Samsung Galaxy S3 Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

  1. Bir daha samsung bir ürün alırsam iki olsun! Arkadaş her şeyi mi dandik olur ya bir üreticinin! Galaxys3 samsung kulaklıkla verimli çalışmıyor iyi mi, böyle şey olur mu? 4.3 Güncellemesi yaptık cihaz takıldı. Allah aşkına var mı bir diğer üretici olan ismi lazım değil insanların programdan kaynaklanan sorunları? Pes diyorum arkadaş!!!

  2. Merhaba jome tusu vs basarak yaptim android adami ve do not turn off target diyor bekleyecek miyim

  3. Söylediğiniz gibi Sesi yükseltme + Home + Power tuşlarına aynı anda basarak format arayüzüne geldim ve formatı gerçekleştirdim; fakat açılırken ufak bir değişiklik olmasına rağmen (Önceden o malum Samsung yazısına geldiğinde açılış sesi çıkmıyordu, formattan sonra o çıkmaya başladı) hala daha aynı Samsung yazısında takılıyor ve telefon hala açılmıyor. Offf çıldırma derecesine getirdi bu telefon beni.

  4. aynen pelinin sorusunu diycem bende beklıoz mu android adamı cıkıo beklıoz mu do not turn off target dio ?

  5. benimde güncellemede takıldı .dediklerinizi uyguladım .sonuç sesin çıkmasından farklı bir değişiklik yok .sınır ve stresten ölmek üzereyim .yardım edersenız sevinirim

  6. arkadaşlar s3 minim var samsung yazısından sonra açılmadı lefon hala bekliom bi yardım lütfen ya

  7. Telefonuma koydugum desen kilidini unuttum bircok desen kullandm ve ekrana kullanici adi yani e-posta ve sifre istiyor acil duzeltmem lazim yardimci olurmusunuz bana telefonumun markasi galaxy s3 mini kore mali

  8. Telefonuma koydugum desen kilidini unuttum bircok desen kullandm ve ekrana kullanici adi yani e-posta ve sifre istiyor acil duzeltmem lazim yardimci olurmusunuz bana telefonumun markasi galaxy s3 mini kore mali fabrika ayarlarinida birden çok fazla denedim ama açılmıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.