Samsung Galaxy S4 Arama Engelleme Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy S4 numara engelleme nasıl yapılırBu yazımızda sizlere, arayan numarayı nasıl engellerim sorusunun yanıtları arasında bulunan arayan numarayı engelleme ile ilgili bilgilerden, Samsung Galaxy S4’ün menüsüne göre söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Yani yazımız içerisinde aynı zamanda Samsung Galaxy S4 numara engelleme nasıl yapılır sorusunun yanıtını da bulabileceksiniz. O halde zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım…

Arayan numarayı nasıl engellerim? Samsung Galaxy S4 numara engelleme nasıl yapılır? Arayan numarayı engellemek için telefonunuzun arama kayıtlarına bakmanız yeterli. Sizi aramasını istemediğiniz numaranın arama kaydına ulaştığınızda sol altta yer alan fiziksel Seçenek tuşuna tıklamalısınız. Buradan Reddedilen Listesine Ekle butonuna tıkladığınızda, karşınıza çıkacak olan pencereye de Tamam dediğiniz anda, Arayan numarayı engelleme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.
Peki ya sonrasında, arayan numaranın engeli nasıl kaldırılır? Yine Samsung Galaxy S4 menüsüne göre, arayan numaranın engeli nasıl kaldırılır sorusunun yanıtlarını da sizlerle paylaşalım: Telefonumuzun Menüsünden Ayarlar’a ulaşalım. Daha sonra Cihazım, ardından da Arama kısmına gelelim. Buradan, Arama Reddetme’ye, sonrasında da Otomatik Reddedilecekler Listesi’ne ulaşalım. Ardından Arayan numaranın engelini kaldırmak istediğimiz telefon numarasının yanındaki işareti kaldıralım.
Eğer isterseniz, Samsung Galaxy S4 numara engelleme nasıl yapılır sorusunun yanıtı ile birlikte, reddettiğiniz numaranın dinleyebilmesi için bir mesaj da oluşturabilirsiniz. Bunun için de, yine telefonunuzun Menü’sünden Ayarlar’a, ardından Cihazım; ve sonrasında da Arama kısmına ulaşın. Arama Reddetme Mesajlarını Ayarla kısmına tıklayın. Ve Oluştur’un yanında bulunan + işaretine tıklayın. Kaydetmek istediğiniz mesajı yazın. Sonrasında da üst kısımda bulunan Kaydet’e tıklayın. Gerçekleştirmek istediğiniz işlemlerin uygulanması bu kadar kolaydır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.