Samsung Galaxy S4 Nasıl Format Atılır? Samsung Galaxy S4 Fabrika Ayarları

Sansung Galaxy S4 nasıl format atılırBu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy S4 nasıl format atılır sorusunun yanıtları arasında yer alan Samsung Galaxy S4 format atma, ve Samsung Galaxy S4 fabrika ayarları ile ilgili bilgileri vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer sizin de Samsung Galaxy S4 üzerinde, ayarlarla ilgili bir probleminiz varsa, telefonunuzla ilgili, olasılık dışı bir problem yaşıyor, ve çözümünü bulamıyorsanız; ya da Samsung Galaxy S4’e virüs girdiğini düşünüyor; ve Samsung Galaxy S4 nasıl format atılır diyorsanız, hiç zaman kaybetmeden Samsung Galaxy S4 format atma; ve Samsung Galaxy S4 fabrika ayarları bilgilerinin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Samsung Galaxy S4 nasıl format atılır diyenlerin, ilk olarak telefonlarının Menü ‘süne girmeleri; ve sonrasında da Ayarlar’a tıklamaları gerekmektedir. Bunun ardından, Yedekle Ve Sıfırla kısmına gelinmeli; sonrasında ise Fabrika Ayarlarına Sıfırla kısmı tıklanmalıdır. Daha sonra Cihazı Sıfırla; ve Tümünü sil seçeneği tıklanarak; ya da istenilen veriler yedeklenerek Samsung Galaxy S4 format atma işleminin gerçekleştirilebileceğini belirtmemiz gerekmektedir.
Ancak her zmaan Samsung Galaxy S4 fabrika ayarlarına bu kadar kolay ulaşılamayabilir. Menüye giremeyebilir; sadece tuşları kullanıyor olabilirsiniz. Bu durumda, Samsung Galaxy S4 format şifresi, ya da Samsung Galaxy S4 fabrika ayarları şifresine ihtiyacınız olabilir. Bu durumda, Samsung Galaxy S4 nasıl format atılır diyenler için Samsung Galaxy S4 format şifresi; ve Samsung Galaxy S4 fabrika ayarları şifresini aktaralım:
Samsung Galaxy S4 format şifresi, Samsung Galaxy S4 fabrika ayarları şifresi: *2767*3855# şeklindedir. Samsung Galaxy S4 nasıl fomat atılır diyenlerin bu Samsung Galaxy S4 format şifresini girmeleri, ve sonrasında da Samsung Galaxy S4 fabrika ayarlarına döndürmeleri gerekmektedir.
Ama bazen telefonunuzu açamayabilir, açsanız dahi hiç bir erişim gerçekleştiremeyebilirsiniz. Peki bu durumda Samsung Galaxy S4 nasıl format atılır? İlk olarak Samsung Galaxy S4’ü kapatmalısınız. Sonrasında ise aynı anda Home; ve ses açma tuşlarına basarak, basılı tutmanız esnasında da Samsung Galaxy S4 açma tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu tuşlara basılı şekilde telefonunuz açılana, ve Samsung logosu gelene kadar beklemelisiniz. Sonrasında ise tuşları bırakmalısınız. Wipe Data / Factory Reset’e, ses yükseltme; ve azaltma tuşları ile gelmeli; sonrasında ise buraya erişim sağlamalısınız. Yes’e tıklamanızın sonrasında ise Açma tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha sonra Reboot System Now kısmında, yine Açma tuşuna tıklamanız gerekmektedir. Bir sürelik beklemenin sonrasında Samsung Galaxy S4 fabrika ayarlarına dönecekltir.

3 thoughts on “Samsung Galaxy S4 Nasıl Format Atılır? Samsung Galaxy S4 Fabrika Ayarları

  1. Hiç Bişey Anlayamadım
    Soru=>Benim Telefonum Çin Gt I9190 Galaxy S4 Mini Kapandı Açılmıyor Ne Yapmam Lazım’.’.’.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.