Samsung Hesabı Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

samsung hesabı açmakPek çok kullanıcımız, Samsung hesabı açamıyorum şeklinde, şikayet niteliğindeki yorumlarını bizlerle paylaşmaktalar. Bu nedenle, bu yazımızda sizlere, Samsung hesabı açmak ile ilgili bilgilerden söz etmeye çalışacağız. Ama yazımızın hemen başında belirtelim ki, Samsung hesabı açma ile ilgili yaşanan problemler, tamamen sizin dikkat eksikliğinizden kaynaklanmaktadır. Peki Samsung hesabı nasıl açılır?

Samsung Hesabı Nasıl Açılır?

Samsung hesabı açmak için yapmanız gereken, E – Posta adresiniz, iki kere parolanız, ad, ve soyadınız ile birlikte doğum tarihinizi yazmak, ve sonrasında da, size sunulan güvenlik kodunu onaylamak. Bunun ardından, alt kısımda yer alan kutucukları işaretlemeniz; ve Devam butonuna tıklamanız gerekiyor. Zaten bu aşamada, Samsung hesabı açma işleminiz tamamlanmış oluyor. Ama siz hala Samsung hesabı açamıyorum diyorsanız, ilk olarak, en üstte yer alan Facebook Bilgilerimi Kullan kısmını tıklayın; ve sonrasında karşınıza çıkacak olan yeni pencerede İzin Ver’e tıklayın. Bu aşamada mail adresiniz, ad, soyad; ve doğum tarihi bilgileriniz yazıyor olacak. Geriye kalan tek şey, parolanızı iki kere yazmak, güvenlik kodunu yazmak, sonrasında da kutucukları işaretleyerek Devam’a tıklamak.

Samsung Hesabı Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Samsung hesabının açılması sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, parlanızın belirlenmesi ile ilgili. Kullanacağınız parola, en az 8, en fazla 15 karakterli olmalı. Bu parola içerisinde, harf, rakam, ve bir de noktalama işaretleri yer almalı… Kutucukları da işaretlemeniz, ve güvenlik kodunu doğru yazmanız halinde, Samsung hesabı açmak konusunda hiç bir problem yaşamıyor olmanız gerekmekte

Bir önceki yazımız olan Siz De Mi Telefon Kapanıp Açılıyor Diyenlerdensiniz? başlıklı makalemizde telefon kapanıp açılıyor, telefon kapanıp açılıyor ne yapmalıyım ve telefon kendi kendine kapanıp açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.