Samsung Katlanabilir Telefon Üretecek

Samsung katlanabilir telefonSamsung katlanabilir telefon üretimine ilk olarak Samsung Galaxy X ile başlayacak. Samsung Galaxy X ne zaman çıkacak derseniz, bunun için size net bir yanıt veremiyoruz, sadece, cihazın 2017 yılında tanıtımının gerçekleştirileceğini söyleyebiliyoruz. Ama, Samsung Galaxy X nasıl olacak sorusunun yanıtlarına ilişkin bazı bilgilerimiz de yok değil. İsterseniz sizlere bilgilerimizi hemen aktaralım…

Samsung Galaxy X Nasıl Olacak?

Samsung katlanabilir telefonu Samsung Galaxy X için 5 inç, ya da 8 inçlik bir ekran kullanacak; ve bu ekranlardan hangi boyut tercih edilirse edilsin, AMOLED spor ekranın kullanımda olacağı tahmin ediliyor. Bu ekranda, 4K çözünürlük sunulması bekleniyor. Bununla birlikte, Samsung Galaxy X özellikleri arasında yer alacak olan kameranın, Samsung’un kendi üretimi olması bekleniyor.

Diğer detaylar arasında ise, 3 GB RAM ile gelecek olan Samsung Galaxy X özellikleri arasında, dahili hafıza kaç GB olursa olsun, arttırılabilmesi adına MicroSD kart kullanımına olanak tanıyacak olması tahmin ediliyor. Çıkartılabilir pil desteği ile gelecek olan cihazın aynı zamanda, Qualcomm işlemci; ve buna bağlı Quick Charge 3.0; yani hızlı şarj özelliğini desteklemesi bekleniyor.

Samsung katlanabilir telefonu hakkında fiyat bilgisi bulunmadığı gibi, Samsung Galaxy X özellikleri hakkında biraz önceki aktarmış olduğumuz detayların da, tamamen bir iddiadan ibaret olduğunu belirtmeden geçmemeliyiz.

Bir önceki yazımız olan Hangi Telefonun Kamerası Daha İyi? başlıklı makalemizde hangi telefonun kamerası daha iyi, kamerası iyi olan telefonlar 2016 ve kamerası iyi telefonlar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.