Samsung Katlanabilir Telefon Üretecek

Samsung katlanabilir telefonSamsung katlanabilir telefon üretimine ilk olarak Samsung Galaxy X ile başlayacak. Samsung Galaxy X ne zaman çıkacak derseniz, bunun için size net bir yanıt veremiyoruz, sadece, cihazın 2017 yılında tanıtımının gerçekleştirileceğini söyleyebiliyoruz. Ama, Samsung Galaxy X nasıl olacak sorusunun yanıtlarına ilişkin bazı bilgilerimiz de yok değil. İsterseniz sizlere bilgilerimizi hemen aktaralım…

Samsung Galaxy X Nasıl Olacak?

Samsung katlanabilir telefonu Samsung Galaxy X için 5 inç, ya da 8 inçlik bir ekran kullanacak; ve bu ekranlardan hangi boyut tercih edilirse edilsin, AMOLED spor ekranın kullanımda olacağı tahmin ediliyor. Bu ekranda, 4K çözünürlük sunulması bekleniyor. Bununla birlikte, Samsung Galaxy X özellikleri arasında yer alacak olan kameranın, Samsung’un kendi üretimi olması bekleniyor.

Diğer detaylar arasında ise, 3 GB RAM ile gelecek olan Samsung Galaxy X özellikleri arasında, dahili hafıza kaç GB olursa olsun, arttırılabilmesi adına MicroSD kart kullanımına olanak tanıyacak olması tahmin ediliyor. Çıkartılabilir pil desteği ile gelecek olan cihazın aynı zamanda, Qualcomm işlemci; ve buna bağlı Quick Charge 3.0; yani hızlı şarj özelliğini desteklemesi bekleniyor.

Samsung katlanabilir telefonu hakkında fiyat bilgisi bulunmadığı gibi, Samsung Galaxy X özellikleri hakkında biraz önceki aktarmış olduğumuz detayların da, tamamen bir iddiadan ibaret olduğunu belirtmeden geçmemeliyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.