Samsung Kies İle Samsung Galaxy S4 Yedekleme

Samsung Galaxy S4 yedeklemeBu yazımızda, Samsung Galaxy S4 kullananlar için, Samsung Galaxy S4 nasıl yedeklenir sorusunun yanıtları arasında yer alan Samsung Galaxy S4 yedekleme ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Samsung Galaxy S4 kullanıyor, ve Samsung Galaxy S4 nasıl yedeklenir diyorsanız, zaman kaybetmeden Samsung Galaxy S4 yedeklemenin anlatımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Samsung Galaxy S4 nasıl yedeklenir diyenler, Samsung Galaxy S4 yedekleme işlemini gerçekleştirmek için ilk olarak bilgisayarlarına, Samsung Kies’i, Samsung’un web sitesinden indirmelidirler. Ardından Samsung Galaxy S4’ü, veri kablosu, ve bilgisayarın USB girişleri ile birbirine bağlamanız gerekmektedir.
Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanızın sonrasında Samsung Kies’i bilgisayarınızda çalıştırmalı, ve bağlı bulunan cihazların bulunduğu yerde Samsung Galaxy S4 cihazınızı bularak üzerine tıklamalısınız. Yedekleme / Geri Yükleme’ye gitmeli, ve burada ister Tüm Ögeleri Seç, isterseniz de yedeklemek istediğiniz dosyaları seçerek Yedekle’ye tıklamalısınız. Daha sonra ise Tamamlandı’ya tıklamanız gerekecektir.
Bu işlemi düzenli aralıklarla gerçekleştirebilir, ve cihazınıza herhangi bir virüs bulaşması durumunda, rahatlıkla fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Böylelikle, herhangi bir resim, video, ya da müzik kaybınız olmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan LG G2 Nasıl Formatlanır? LG G2 Format Atma Bilgileri başlıklı makalemizde LG G2, LG G2 format atma ve LG G2 nasıl format atılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.