Samsung S Health Samsung Galaxy S3 Gücüyle Geliyor

Bu yazımızda sizlere Samsung S Health hakkında bilgi vereceğiz. Samsung sağlık ürünleri ile oldukça gündemde olan bir isim; olabilir… Fakat Samsung, günümüzde daha çok teknoloji ürünleri ile gündemde olan bir marka. Samsung sağlık ürünlerini Samsung teknoloji ürünleri ile buluşturan Samsung S Health hakkındaki bilgiyi edindiğinizde, Samsung’un, insan sağlığına vermiş olduğu önemi ne kadar geliştirdiğini daha iyi anlayabileceksiniz.

Samsung S Health, Samsung Galaxy S3 ile ortaklaşa çalışıyor, ve Samsung S Health, aslında Samsung Galaxy S3 ile hayatlarımıza girmiş durumda bile… Samsung S Health şu bilgileri sizlere sunuyor: kan şekeri hakkında bilgi veriyor, kan basıncınızı öğrenmenizi sağlıyor… Kilonuzu da Samsung S Health ile öğrenebiliyorsunuz. Samsung Galaxy S3 ile ortak çalışan Samsung S Health, USB bağlantısı ile çalışabildiği gibi, Bluetooth ile de çalışmasını sürdürüyor…
Samsung S Health, sosyal medya ile etkileşimde de bulunuyor. Öncelikle şunu belirtelim: Samsung S Health, elde ettiğiniz tüm sonuçların kayıtlarını hafızasında topluyor. Eğer isterseniz, Samsung Galaxy S3 sayesinde sosyal medyada, Samsung S Health bilgilerinizi paylaşabiliyorsunuz. Bu uygulama ile amaçlanan ise şu: insanların sağlık bilgilerini belirterek, diğer insanlarla aralarında karşılaştırma yapabilmelerini olanaklı hale getirmek.
Samsung sağlık ürünleri arasında yer alacak olan Samsung S Health, Samsung Galaxy S3 ile, Samsung App Store tarafından temin edilebilecek, bunun yanında, henüz ülkemizde Samsung S Health kullanımının başlamadığını da belirtmemiz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan İşte Yeni Cep Telefonu Uygulamalarından Biri: Renkli Mesajlar başlıklı makalemizde iş yerinde stres, renkli mesajlar ve yeni cep telefonu uygulamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.