Samsung S5620 Wap Ayarları İle İlgili Bilgiler

Samsung S5620 Monte wap ayarlarıBu yazımızda sizlere Samsung S5620 Wap ayarları ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung S5620 Monte kullanımı gerçekleştiriyor; ve Samsung S5620 Wap ayarları ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını farklı operatörlere göre sizlere vermeye başlayalım:

Samsung S5620 Wap ayarları Avea: Samsung S5620 Menü kısmına girmenizin sonrasında ilk olarak Ayarlar’a, sonrasında da Uygulama Ayarları’na gitmelisiniz. Buradan Tarayıcı Profilleri kısmına gitmeli; sonrasında ise Oluştur’a tıklamalısınız. Samsung S5620 Wap ayarları Avea için burada İsim Ayarları, Avea Gprs Wap olmalı. Erişim Adı: Wap olarak belirlenmeli. Kimlik Denetim Türü Normal olarak seçilmeli. Kullanıcı Kimliği ise Wap olmalı. Parola: Wap şeklinde seçilmeli; ve Protokol HTTP şeklinde olmalı. Ana Sayfa URL’si kısmına, istediğiniz bir internet sitesinin URL adresini girebilirsiniz. Burası, her internete girdiğinizde ilk açılacak olan sayfa olacaktır. Proxy Adresi: 213.161.151.201:8080 şeklinde yazılmalıdır. Gecikme Süresi:90 Sn şeklinde belirlendikten sonra Kaydet’e tıklamalı, ve ardından da Avea Gprs Wap’ı internet profili olarak seçip internete girmelisiniz.
Samsung S5620 Wap Ayarları Vodafone: Samsung S5620 Monte’nin Menü, sonrasında da Ayarlar kısmına giderek, Uygulama Ayarları, ardından da Tarayıcı Profilleri seçilmeli, ve sonrasında Oluştur’a tıklanmalı. İsim Ayarla kısmına Vodafone Live yazılmalı. Erişim Adı VfLive olmalı. Kimlik Denetimi Türü Normal olarak ayarlanıp, Kullanıcı Kimliği Vodafone olmalı. Parola Vodafone, Protokol ise HTTP şeklinde belirlenmeli. Ana Sayfa URL’si, internete gireceğinizde açılacak olan ilk sayfa olmak kaydı ile, sizin belirlediğiniz bir adres olmalı. Proxy Adresi: 212.65.136.226:9401 şeklinde belirlenerek Gecikme Süresi 90 Sn olarak belirlenip Kaydet tıklanmalı. Sonrasında da internet profili Vodafone Live olarak ayarlanmalı…
Samsung S5620 Wap Ayarları Turkcell: Samsung S5620 Monte için Samsung S5620 Wap Ayarları Turkcell’de şu şekilde olmalı: Menü’den Ayarlar, sonrasında da Uygulama Ayarları, ve ardından da Tarayıcı Profilleri seçilerek, Oluştur’a tıklanmalı. İsim Ayarla kısmına Turkcell Wap yazılmalı. Erişim Adı Wap olmalı. Kimlik Denetim Türü Normal olarak belirlenmeli. Kullanıcı Kimliği Gprs, Parola da Gprs olarak yazılmalı. Protokol HTTP şeklinde belirlenerek, Ana Sayfa URL’si, giriş sayfasının hangi internet sitesi olması isteniyorsa ona göre ayarlanmalı. Proxy Adresi: 212.252.234.168:8080 Gecikme Süresi ise 90 Sn olarak yazılıp, ardından Kaydet tıklanmalı, ve sonrasında da internet profili Turkcell Wap olarak seçilmeli…

Bir önceki yazımız olan Arayanın Resmi Nasıl Gösterilir? Arayanın Resmini Gösterme Bilgileri başlıklı makalemizde arayanın resmi nasıl gösterilir, arayanın resmini gösterme ve Samsung Galaxy S4 hakkında bilgiler verilmektedir.

“Samsung S5620 Wap Ayarları İle İlgili Bilgiler” için 3 yorum

  1. merhaba samsung a5620 icin baska ülkelerde ( örnegım gürcistanda) wep ayarlarini nasil düzelticez yardimci olursunuz bence. tesekkurler

    1. Merhaba. Öncelikle, Monte’nin internet kullanımı zaten yavaş, sizi çok tatmin etmeyecektir, ama şunu yapın: bulunduğunuz ülkenin, kullanmış olduğunuz GSM operatörüne ait internet ayarlarını alarak telefonunuzun internet profilleri kısmına, dikkatli bir şekilde kaydedin. Sonrasında da hattın internetinin açık olduğundan emin olun.

      1. Merhaba Cahit. Telefonun DNS ayarlarını değiştirmeyi dene, eğer bilgisayarın haricinde aynı internete başka telefonla da girebiliyorsan bunu yap. Önce bir de başka telefonla dene ama işlemi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.