Şarj Sorunu Olmayan Akıllı Telefon

şarj sorunu olmayan akıllı telefonSon yıllarda büyük bir hızla yayılan akıllı telefonların bataryaları maalesef cihazlar kadar akıllı değil. Çok kısa bir süre içerisinde kullanılmasa dahi şarj seviyesi epeyce azalarak kullanıcılarının canını sıkmaktadır. Fakat bu durum artık yavaş yavaş geride kalıyor. Üreticiler, tüketicilerin bu konudaki isteklerini göz önünde bulundurarak artık daha uzun süre şarjı giden cihazlar üretmeye başladı. Hatta şarj sorunu olmayan akıllı telefon bile üretildi diyebiliriz. Bu gelişmeler üzerine pek çok kullanıcı büyük sevinç yaşadı. Şarj sorunu olmayan telefonlara en güzel örnek olarak Huawei Mate 7’yi gösterebiliriz.

Şarj olmayan telefon olarak da nitelendirebileceğimiz Mate 7, adeta tam bir batarya havuzu. Bu cihazın bataryası oldukça güçlü ve uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır. 4100 mAh gücündeki olağan üstü batarya sayesinde uzun süre ekran açık kalsa dahi asla yarı yolda bırakmıyor kullanıcılarını. Uzun yolculuklar için adeta biçilmiş kaftandır. Kullanım kolaylığı, ısınma probleminin olmaması ve diğer özellikleri ile birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Şarj sorunu olmayan telefon Huawei Mate 7’nin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz.

* 6 inç büyüklüğünde dev ekran,
* Android 4.4 işletim sistemi,
* Siyah, beyaz, gümüş ve altın renk tercihleri,
* 2 GB RAM bellek ve 16 GB ROM bellek,
* 13 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera,

Bu özellikleri ve diğer detayları sayesinde piyasalarda pek çok kişi bu telefonu tercih ediyor.

Bir önceki yazımız olan Kalemli Telefonlar Hakkında Bilgi başlıklı makalemizde kalemli dokunmatik telefonlar, kalemli telefonlar ve kalemli telefonlar ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.