Selfy Nedir?

selfy-hakkinda-bilgiBizler Selfi’yi, bundan bir kaç sene önce tanıdık, çok da sevdik, ama Türkçe’yi düzgün kullanmak isteyenler tarafından adı değiştirilen Selfi, Öz Çekim oldu… Sonrasında da, bir kaç ay önce Avea, Türkiye’nin dev ismi Türk Telekom bünyesine katıldı. Operatör ismi Avea iken bir sabah uyandığımızda, telefonumuzda, sol üst köşede Türk Telekom yazdığını gördük… Avea kullanırken gençler olarak Woops’luyduk; tam bize hitap ediyor derken, bir anda Selfy ile karşılaştık… İşte Selfy’nin kısa öyküsü bu şekilde… Peki Selfy nedir? Yazımız içerisinde, detaylı olarak Selfy hakkında bilgi edinebileceksiniz…

Selfy Nedir?

Selfy Dünyası, Türk Telekom tarafından, gençlere, daha doğrusu, telefonunu özelleştirip, mobil iletişimin tadını doya doya çıkartmak isteyenlere özel olarak hazırlanmış olup, bildiğimiz Woops’un devamı niteliğindedir, ve eğer zaten Woops’luysanız, Selfy kayıt için özel bir işlem yaptırmanıza gerek kalmayacaktır. Peki, diyelim ki Woops’luydunuz, şimdi bir Selfy’li oldunuz… Bunun size nasıl bir avantajı olacak?

En İyi Akıllı Telefonlar Hangileri?

Her şeyin öncesinde, faturalı hat kullanımı gerçekleştiriyorsanız, telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girip, 4545’e, GECENET yazarak gönderin, ve şansınızı deneyin. Eğer tarifeniz uygun ise, 6 fatura dönemi boyunca, her gece 00:00 – 06:00 saatleri arasında, kullanacağınız ücretsiz internetin keyfini çıkartırsınız.

Yapabileceğiniz bir diğer şey, yine telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girmek, ve sonrasında 4545’e, DEĞİŞTİR yazarak, telefonunuzun sol üstünde yer alan Türk Telekom yazısının yerine gelmesini istediğiniz şeyi yazmak… Bu yazacağınız her ne ise, uzunluğu 15 karakterle sınırlı olup, işleminiz ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Kaan N1 Özellikleri

Siz bu mesajı gönderdiğinizde size bir onay mesajı gelecektir. Gelen pnay mesajına ONAY AVATAR yazarak cevap vermelisiniz. Sonrasında, değişim talebinizin gerçekleştiğine dair bir kısa mesaj alırsınız. Alacağınız bu kısa mesajın ardından telefonunuzu kapatıp açtığınızda, Türk Telekom yazısının, sizin istediğiniz şey ile değiştiğini görebilirsiniz…

Sizleri ilerleyen zamanlarda, Selfy hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi takip edin…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.