Sony Xperia Mint Geliyor!

Bu yazımızda sizlere Sony Xperia LT30p hakkında bilgiler vereceğiz. Sony Xperia LT30p, bir diğer adı ile Sony Xperia Mint… Pek çok kişi bu telefonu merakla bekliyor, çünkü, Sony Xperia LT30p’nin, en başarılı akıllı telefonlar arasına girmesi bekleniyor. Peki ama, bu denli merak edilen Sony Xperia Mint’in özellikleri nasıl olacak?

Sony Xperia LT30p, 4.3 inç ekranda, 1280 x 720 piksel çözünürlüğe sahip olacak. Sony Xperia Mint özellikleri arasında yer alması gereken Sony Xperia LT30p kamerasının ise 13 MegaPiksel olacağı tahmin ediliyor. Sony Xperia LT30p’de bulunması beklenen bir diğer özellik ise, MicroSD girişi ile, hafızasının genişletilebilir olması olacak.
Sony Xperia LT30p içerisinde bulunacak olan dahili hafızanın 16 GB olması bekleniyor. Bununla birlikte, 1 GB RAM ile gelecek olan Sony Xperia Mint, 1.6 GHz işlemcisi ile de birlikte gelecek. Üst seviye akıllı telefon kullanıcılarına oldukça rahat bir şekilde hitap etmesi beklenen Sony Xperia LT30p’yi, bizler de merakla bekliyor olacağız…

Bir önceki yazımız olan HTC One X Gelişecek Ve HTC One X+ Olacak başlıklı makalemizde HTC One X hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.