Sony Xperia U Sonunda Kullanıcısı İle Buluştu

Sony Xperia U çıkış tarihi herkesin merak konusu idi. Sony Xperia U çıkış tarihi 7 Haziran 2012; yani dün olarak belirtildi, ve bu tarih itibariyle, Sony Xperia U’nun, Turkcell iletişim merkezleri, ve Turkcell’in anlaşmalı olduğu zincir mağazalarında bulunması olanaklı hale geldi. Sony Xperia U, şık, kompakt; ve eğlendirme özelliklerinin bir arada bulunduğu bir akıllı telefon olmasının yanında, kendisini satın alacak olan kişilere Fizy müzik keyfinin doyumsuzluğunu da yaşatacak.

Sony Xperia U özelliklerine baktığımızda Fizy entegresini görüyoruz, ve Fizy sayesinde, Sony Xperia U müzikçalarında dinlenen herhangi bir şarkının farklı versiyonları; ya da, sanatçının diğer tüm şarkılarının Fizy’de aratılması; ve dinlenmesi olanaklı hale geliyor. Bu da mı yetmedi? Haziran 2012 sonunda Trackld özelliği de aktif edilecek; ve siz, sokakta, ya da radyoda dinlediğiniz bir müziği Sony Xperia U Fizy entegresinden aratarak, dinlemiş olduğunuz şarkının kime ait olduğunu bulup, dilediğiniz zaman dinleme şansına da sahip olacaksınız.
Sony Xperia U özelliklerine bakmaya devam ettiğimizde, karşımıza, Sony Xperia U kullanıcılarının eğlencede sınır tanımayacakları gibi bir bilgi çıkıyor. Şöyle ki: müzikçalarda dinlediğniz tüm müzikler çok canlı olacak. Bunun yanında, tek bir dokunuş, sizi hoparlöre bağlayacak; aynı zamanda, Sony Xperia U altında bulunan saydam bantta, dinlediğiniz müziğin, ya da izlediğiniz video ya da fotoğrafın rengi ya da ona uyumlu renkler belirecek… Kısacası Sony Xperia U sizin için büyük bir şans niteliğinde…
Sony Xperia U, iki farklı renk seçeneği ile geliyor. Siyah, ve beyaz renk seçenekleri bulunan Sony Xperia U, siyah için pembe, beyaz için ise sarı yedek alt kapak alternatifi sunuyor… Şimdi ise sıra, meraklıları için Sony Xperia U fiyatını açıklamaya geldi… Sony Xperia U fiyatı 799 TL… Ancak, Turkcell iletişim merkezlerinden Sony Xperia U almayı düşünenler için Sony Xperia U fiyatı ortalamada yarı yarıya düşüyor… Şöyle ki: Turkcell kullanıcıları, Turkcell’e 24 ay taahhüt vermeleri halinde Sony Xperia U’ya, ayda 19 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler… Ne diyelim? Şimdiden hayırlı olsun…

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S 3 Türkiye Satışları Başladı... İşte Samsung Galaxy S 3 Fiyatı başlıklı makalemizde Samsung Galaxy S 3, Samsung Galaxy S 3 fiyat ve Samsung Galaxy S 3 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.