Sony Xperia Z1 Güncellemesi Hakkında Bilgiler

Sony Xperia Z1 güncellemesiBu yazımızda sizlere Sony Xperia Z1 güncellemesi ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia Z1 güncellemesi, Sony Xperia Z1 güncelleme nasıl yapılır, Sony Xperia Z1 güncelleme hatası, ve en önemlisi, Sony Xperia Z1 Android 4.4 güncellemesinden sonra bu güncellemenin gelmesinin nedenlerini yazımız içerisinde bulabileceksiniz. O halde zaman kaybetmeden Sony Xperia Z1 güncellemesinin detaylarını aktarmaya başlayalım:

Sony Xperia Z1 Android 4.4 güncellemesinin geçtiğimiz haftalarda gelmesi, pek çok kişi için Sony Xperia Z1 güncelleme hatalarının da gelmesi anlamını taşıyordu. Bu nedenle, yeni Sony Xperia Z1 güncellemesi gerçekleştirildi, ve bu güncelleme Sony tarafından geliştirildi. Pek çok kişiye ulaşan Sony Xperia Z1 güncellemesi, OTA yolu ile alınıyor. Peki Sony Xperia Z1 Android 4.4 güncellemesi sonrasında gerçekleşen Sony Xperia Z1 güncelleme hataları nelerdi ki yeni Sony Xperia Z1 güncellemesinin hazırlanmasına gerek görüldü?
Sony Xperia Z1 Android 4.4 güncellemesi sonrasında video izleme sırasında ses ahizeden gelmeye başladı. Kamera stabil çalışmadı. Aramalar sırasında telefon görüşmeleri hoparlör ile başladı. Walkman Müzik uygulamasında problemler yaşandı… Ve daha bir sürü şey, Sony Xperia Z1 güncelleme hatası olarak karşımıza çıktı. Bu nedenle Sony yetkilileri, kullanıcılarını bu zor durumdan kurtarmak adına yeni güncellemeyi yayınladılar.
Yeni gelen Sony Xperia Z1 güncellemesi sayesinde cihazınızın çok daha hızlı çalıştığını, uygulamaların hızlı açıldığını, stabil bir çalışma şekline kavuştupunu görebileceksiniz. Peki Sony Xperia Z1 güncellemesi nasıl yapılır? Bunun için cihazınızın Ayarlar kısmına girmeniz; ve buradan Cihaz Hakkında yazan kısma tıklamanız gerekiyor. Daha sonra da Yazılım Güncellemeleri kısmına ulaşarak, yeni Sony Xperia Z1 güncellemesinin gelip gelmediğini görebilirsiniz. Bugün gelmedi ise dahi, Sony Xperia Z1 güncellemesi kısa zamanda elinize ulaşacaktır.

Bir önceki yazımız olan Nokia Lumia 520 Telefon Kilidi Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde Nokia Lumia 520 telefon kilidi, Nokia Lumia 520 telefon kilidi ayarlama ve Nokia Lumia 520 telefon kilidi kapatma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.